Hangi Renkler Bu Yılın Modası Sayılıyor?

Hangi Renkler Bu Yılın Modası Sayılıyor?

Moda deyince renklerden bahsetmemek olmaz. Bir kombinin etkilerini dahi değiştirmeye yeten renk seçiminde bu yılın trendleri belirlenmiş durumda. Markaların sezon kreasyonlarında da renk çeşitliliğini görmek mümkün. Klasik renklerin geçerliliği ile birlikte, farklı tonlar da trendlere eklendi.

Siyah ve beyaz renkleri, her sene olduğu gibi bu sene de moda içerisinde yer alıyor. Makyaj modasında son dönemlerin en çok tercih edilen rengi ten rengi ve tonları olduktan sonra, bu akım etkisini kıyafetlerde de göstermeye başladı. Krem rengi, kahve tonları ve ten rengi kıyafetler ile jean modası uyarlanabilir. Abiye giyimde de bu tonlardan oluşan uzun elbiseler gece giyimi için moda sayılıyor. Yaz mevsimine doğru neon renkler ve mor, yeşil, sarı gibi doğadan gelen renkler tercih edilebilir.

Klasik lacivert ve kırmızı ya da mavi ve beyaz gibi sıradan renk kombinleri yerine, zıt renklerin uyumunu yakalamak 2017 modasını özetliyor. Bu tarz farklı renk seçimlerinin normal karşılanacağı bir sezon modası yaşamaktayız. Renk seçiminde daha özgür ve rahat hareket etme zamanı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git