Hangi Hayvansın Testi

Hangi Hayvansın Testi

Her ne kadar insanlar olarak kendimizi dünyadaki tüm canlılardan farklı olarak konumlandırmakta ısrar etsek dahi insanlarla hayvanlar arasındaki benzerlikler bazen hayret verecek ölçüde.

Biz de bu benzerliklerden feyz alarak, bir hayvan olarak dünyaya gelseydiniz ne olurdunuz diye düşünüp araştırdık. İsim ve soyisim kutularını doldurarak eğlence amaçlı hazırlanan hangi hayvansın testini çözebilirsiniz.

Kesinlikle şahsınızı kırmadan ve rencide etmeden eğlence amacı güden sitemiz 7500’den fazla kişi tarafından da paylaşılmıştır.

İsminizi ve soy ismini girdikten sonra çıkan sonuca göre hangi hayvan olduğunuzu bulabilirsiniz. Site verilerinden takip ettiğimiz kadarıyla ziyaretçilerimiz, ilk olarak kendilerini, sonra da tüm akrabalarını tek tek kutucuklara yazarak kimin hangi hayvan çıkacağını merak etmektedirler. Yalnızca bu kadarla de kalmıyor. Siyasiler, ünlüler, şanatçılar, futbolcular ve pek çok farklı meslekteki tanınmış kişiler de bu eğlenceli testten nasibini almaktadır. Ortaya çıkan farklı sonuçları kontrol edemeyeceğimizden her sonucu tabii ki sizlerle paylaşmıyoruz. Bizden böyle bir talepte bulunmayınız. Ancak tabi ki sizin isminizin arama motorlarında yer almasını doğal hakkınız olarak istemiyorsanız bunu bizlere kesinlikle bildirebilirsiniz.

Özel sistemimiz tamamen otomatik şekilde isminizi  harf sayısı ve farklı unsurlar ile birlikte test sonucunu tarafsızca belirlemektedir. Bu nedenle ortaya çıkan her sonuç tamamen rastgele olmakla birlikte, sitemize de her hangi bir yükümlülük doğurmamaktadır.

Tamamen eğlence amaçlı olan ve zaman geçirmek için paylaşılan hangi hayvansın testi ile birlikte online ücretsiz flash oyunları da oynayarak eğlenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git