Hangi Güneş Kremi Daha Etkili

Hangi Güneş Kremi Daha Etkili

Çok hassas bir cilde sahip olduğum için yaz ayları benim açımdan sürekli olarak bir işkence haline dönüşüyordu. Çünkü beyaz bir tene sahip olduğum için, güneşin altında çok kısa bir sürede kalsam hemen vücudumda yanıklar oluşuyordu. Haliyle yaz aylarında ise sürekli olarak yazlığa gittiğim için ve burada da arkadaşlarım ile eğleniyor olmamdan dolayı, vücudumda ki yanıklar sürekli olarak artıyordu.

Geçen seneye kadar hep bu sorunları yaşıyordum ve benim için yaz ayları tam bir işkenceye dönüşüyordu. Çünkü kullanmış olduğum güneş kremleri hiç bir şekilde bana etki etmiyordu ve benim kullandığım SPF 30 güneş sütleri fayda getirmiyordu. İki sene öncesinden kalma resimleri görseniz aslında tam olarak anlayabileceksiniz neler yaşadığımı ama sitemi takip edenler zaten neler yaşadığımı az çok biliyor.

Eczaneye güneş kremi almak için gittiğim sırada eczacının tanıdık olması ve az çok sorunlarımı bildiği için, bana Bioder Suncore kullanmamı önerdi. Oldukça etkin bir ürün olduğunu 360 derece koruma sağladığını, ayrıca cildi besleyip, nemlendirme etkisine de sahip olduğunu söylemesi ile birlikte, denemediğim ürün kalmamıştı ve bu senede Bioder’in güneş kremini kullanacaktır.

İyi ki de güneş kremi tercihimi Bioderden yana yapmışım. Çünkü yaz boyunca cildimde en ufak bir tahriş olmadığı gibi, cildimde ki yanıklar zarar verici değildi. Tabi ki bu benim için yeterli olduğu için, artık bende doğru güneş kremini kullanmaya başlamıştım.

Bu yılda Bioder Suncore kullanacağım için, sizlere aradığınız güneş kremini bulmanızı tavsiye ediyorum. Bu arada güneş kreminin cildimi nemlendirmesinden dolayı, çok daha güzel ve yumuşak görünmesi ve su damlalarının vücudumda birikmeden akmasından dolayı, benim için artık doğru güneş kremini kullanmak çok iyi olmaktadır.

Antioksidan etkisi sayesinde vücudum hiç bir zarar görmedi ve hiç bir şekilde yanık yada tahriş olmadım. İyi bir güneş kremi arıyorsanız eğer, bunun için sizlerde Bioder ürününü tercih edebilirsiniz. Vücut kremi ile birlikte, yüz kremi ve güneş yağını da bu sene alıp kullanacağım. Bir diğer yazımda ise bunlarla ilgili bilgi vereceğim sizlere ve onların da etkilerini yazacağım.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git