Günlük Çanta Modelleri

Günlük Çanta Modelleri

Bayanlar için çantaları, güzel aşk romanları gibidir. Çok eğlenceli ve nefes kesicidir, ancak bazıları için günlük çantalar çabuk vazgeçilir olmaktadır. Bayanlar, genellikle bir çantayı çok beğendiklerinde onu almak için sabırsızlanırlar ve daha sonrasında bir süre kullanıp ilgilerini kaybederler. Modanın bu şımarık yönüne kapılmayın ve bu sezon diğer sezonlar da kullanabileceğiniz klasik çanta stillerine yönelin.

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen moda haftalarında gözlemlediğimiz 2014-2015 sezonuna dair çeşitli ipuçlarını sitemizde siz okuyucularımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Bu yazımızda, sonbahar ve kış aylarında trend olması beklenen günlük çanta tasarımlarından bahsedeceğiz.

Moda devlerinin defilelerinde dikkat çeken etkileyici ve şaşırtıcı çantalar, her zevke ve tercihe hitap eden tasarımlarla buluşmuş. 2015 sezonunun iddialı günlük çanta modelleri, harika detaylar barındırıyor. Sıradan bir kıyafetle birlikte kullanacağınız aksesuar, gözlük, ayakkabı ve çantanız günlük hayatta size şıklığın kapılarını açacaktır. Sonbahar ve kış sezonu trendleri arasında küçük ve renkli çantalar geniş yer tutması bekleniyor. Bu tarz günlük çanta çeşitleri ve aksesuarları ayakkabı trendleriyle birleştirerek harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Platform topuklu ayakkabılarla zincirli çanta kombinleri, 2015 yılının en göze çarpan trendleri arasında olacak. Zincir askılı ve küçük çantalar, sizin için gün boyu ideal bir seçim olacaktır. Desen ve renklerde sayısız seçeneğin bulunduğu bu çanta koleksiyonları, hemen her stille uyum sağlamaktadır. Postacı tipi çantalar, moda dünyasında en sık canlanan çanta stilleridir. Bu çantalarla ince burun ayakkabı, dar paça kot ve blazer ceket kombini yapmanızı öneririz. Klasik ve zarif çanta seçimi yaparak, bu yıl da şıklığınızdan ödün vermeyin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git