Genital Estetik Nedir?

Genital Estetik Nedir?

İç ve dış genital organlara yapılan estetik işlemine genital estetik denmektedir. Dış genital kısma uygulanan estetik işlemi labioplasti,pubis estetiği ve labio majoradır.İç genital kısma uygulanan işlem ise vajinoplasti estetiğidir.

Labioplasti estetiği küçük dudakların büyütülmesidir. Bazılarında bu dudaklar sarkabilir. Kimisinde doğuştan sarkar kiminde ise fazla doğumdan sonra oluşur. Bu sarkmalardan 1 saatlik operasyonla kurtulabilirsiniz. Ameliyatın ardından da günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Pubis estetiği ise bikini bölgesi dediğimiz alanın fazla yağlı ve çıkık olmasıdır. Bu durum hızlı kilo alıp vermenizden kaynaklı olabilir. Pubis estetiği genellikle liposuction ile fazla yağların çekilmesi ile yapılır ve kişi bu çıkıklıktan kurtulur.

Labio Majora ise büyük dudakların dolgunlaştırılmasıdır. Dış dudaklar içe göre daha büyüktür ve iç dudakları örter fakat bazılarında bu dudaklar buruşuk ve sarkık olabilir yeterince iç dudakları örtmez bu da kötü bir görüntüye sebep olur. Labio majora estetiği ile bu görüntüden rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Genital Estetik Detayları

İç genital kısma uygulanan estetik işlemi vajinoplasti yani vajinanın daraltılmasıdır. Bu işlem genellikle fazla doğum yapmış kadınların vajina kaslarının gevşemesinden kaynaklanan bir problemdir. Bu sorun beraberinde cinsel ilişki sırasında da birtakım problemler doğurmaktadır. İlişki anında vajinanızdan gaz sesi gelebilir ve vajina yeteri kadar kavramayı sağlayamadığı için karşı tarafın ilişkiden zevk alma kısmında problemler çıkabilir. Vajina daraltma işlemi genel anestezi ile uygulanarak 30-45 dakikada fazla olan kısımdan kurtarır sizi. Vajina daraltma sayesinde cinsel haz alma seviyenizde yükselecektir.

Kltoris estetiği genital alandaki kırışıklıkların ve cilt üstündeki kalıntıların alınmasıdır. Klitoris estetiğinin amacı kadının cinsel doyumunu yükseltmektir. Klitoris alanı cinsel hazzın hissedildiği alandır. Sadece hazzı yükseltmenin yanında hoş olmayan görüntüden de kurtulmanızı sağlar.

Genital estetik operasyonları ile daha güzel bir görünüme kavuşur ve cinsel hazzınızın daha da artmasını sağlayabilirsiniz. Tüm bu operasyonlar uzun sürmeyen işlemlerdir ve hastanede kalmanızı gerektirecek işlemler değildir. Kısa sürede günlük yaşantınıza kaldığınız yerden devam edebilir ve kötü görüntüden kurtularak daha mutlu bir hayata devam edebilirsiniz. Op. Dr.Esra Demir Yüzer genital estetik operasyonları ile çoğu kadının daha özgüvenli ve daha mutlu olmasını sağlamıştır. Sizde bu sıkıntılardan birini yaşıyorsanız kliniğimizle iletişime geçerek kısa sürede bu görüntüden kurtulabilirsiniz. Unutmayınız estetik sadece dışta olana değil iç kısma da uygulanır ve sizin daha rahat hissetmenizi sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git