Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gelinlik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bütün genç kızların hayali nikah masasına oturmaktır. Bir gelin için en önemli şey tabi ki öncelikle gelinliğidir. Her durumda aksilik olabilir ama gelinlikte olmamalıdır. O muhteşem düğün gecesinde bütün gözler üzerinde olacağı için her şeyi düşünmelisiniz.

İki ayağınızı bir pabuca sokmayın.Gelinlik alışverişini sakın son aya bırakmayın. En az 3-4 ay öncesinden modellere bakmaya başlayıp kararınızı böyle verin.

Gelinliğinizi seçmeye giderken zevkine güvendiğiniz bir arkadaşınızı veya yakınınızı götürün. Fazlası ise kafanızın karışmasına neden olacaktır ve yanlış bir seçim yapabilirsiniz.

Gelinlik denemeye ve seçmeye giderken de saçınız ve makyajınız güzel olmalıdır. Aksi halde dünyanın en güzel gelinliğini de giyseniz kendinizi bu gelinliğinizin içinde mükemmel hissedemezsiniz.

Gelinlik seçimine karar verdikten sonra ilk yapacağınız iş ayakkabılarınızı seçmek olmalı. Böylece ikinci provayı ayakkabılarla yaparsınız gelinliğin boyunda da hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Düğüne son bir iki hafta kala genelde gelin adayları neredeyse hiçbir şey yemezler ve zayıflarlar. Bunun yerine ise her zaman yaptığınız diyete devam ederek rutin sporunuzu yaparsanız, son anda farklı bir sürpriz yaşamazsınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git