Gardrop Düzeni Sağlayabilmenin 5 Yolu

Gardrop Düzeni Sağlayabilmenin 5 Yolu

Evimizde en önemli alanlarımızdan biri gardroplarımızdır. Üstümüze giyip dışarı çıktığımız giysilerimizi bu dolapta muhafaza ederiz. Hal böyle olunca gardırobunuz ne kadar düzenli olursa emin olunuz ki giyiminiz de o kadar pratik olacaktır. Evden dışarı çıkarken daha kısa sürede hazırlanarak vaktinizden kazanacak, “neyim neredeydi?” sorularıyla uğraşmayacağınız için de kendinizi gereksiz yere yormayacaksınız.

 

 

İşte size gardrop düzeni sağlayabilmenin 5 yolu

1. Öncelikle askılarınızın hepsini önden takmalısınız. Burada bir karışıklık varsa yani kimi önden takılmış kimi arkadan takılmışsa giysilerinizi dolaptan çıkarmak sizi uğraştıracaktır. Şayet burada bahsettiğimiz gibi bir karışıklık varsa zamanla işinizi aksatacağından sinirinizi de bozacaktır.

2. Eğer dolap içi giysileriniz askılarınıza göre fazlaysa üşenmeyip askı almalısınız.

3. Elbiseler, gömlekler tek yöne bakmalıdır. Odanızın dekorasyonu ve de dolabınızın duruşuna göre buna siz karar vermelisiniz.

4. Pantolonlar gardırobunuzdaki en önemli ayrıntılardandır. Ütü izlerinin kaybolmaması için özenle asmalısınız. Bunun için pantolon askısı kullanınız. Keza kravat ve fularlarınız için de özel yapım askıları tercih etmelisiniz.

5. Gardırobunuzun katları varsa bunları kullanınız. Daha çok katlanabilir kazak, hırka gibi giysilerinizi buralarda katlanmış olarak bırakınız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git