Fitback Nasıl Kullanılır?

Fitback Nasıl Kullanılır?

Sağlıklı kilo vermenizi sağlayan fitback ürünlerimizi sizlere pek çok aromada ve farklı paketlerde, uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Fitback’in İçerisinde Neler Var?

Fitback içerisinde kilo vermek isteyenlerin sağlıklı bir şekilde kilo vermesini sağlayacak bileşenler vardır. Bu bileşenler bir öğünde almanız gereken besin gruplarını içermekte ve böylece kilo verirken vücudunuzun sağlıklı kalmasını sağlamaktadır.

Fitback ürününün içerisinde 3,7 gr lif, 25 mineral ve vitamin, 20 gr whey protein, 19 aminoasit ve 5,4 gr BCAAs yer almaktadır.

Fitback Ürünlerimiz

Sizlere sunduğumuz fitback ürünlerimiz pek çok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri sıralayalım:

Orijinal

Ürünlerimizin hepsi orijinal fitback ürünleri olup sağlıklı ve dengeli bir şekilde kilo vermenizde size yardımcı olur. Orijinal olmayan ürünler kilo verememenize, çarpıntı, baş dönmesi gibi rahatsızlıklara yol açabilir. Bu yüzden sadece orijinal ürün satışı yapan sitemizden alışveriş yapmanızı öneririz.

Besleyici ve Doyurucu

Fitback ürünleri zengin içeriği ile bir sonraki öğüne kadar tok kalmanızı sağlar. Besleyici özelliği ile de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu bileşenleri almasını sağlar.

Uzun Süreli Kullanım

Fitback ürünleri uzun süre kullanabileceğiniz, sağlığınıza zarar vermeyecek ürünlerdir. Şok diyet prensibi ile işlemediği için kısa süreli kullanıp bırakmanız gerekmez. İstediğiniz kiloya düşene kadar fitback kullanabilirsiniz.

Ekonomik ve Makul Fiyatlar

Ürünlerimiz ekonomik ve makul fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır. Böylece bütçenizi çok sarsmadan sağlıklı bir şekilde kilo vermenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kolay Hazırlama

Ürünlerimizi hazırlamak son derecede kolaydır. Tek yapmanız gereken fitback tozumuzun homojen bir şekilde karışmasını sağlamak olacaktır. En iyi ve en pürüzsüz sonucu blender ya da tel çırpıcı ile alabilirsiniz.

Fitback Ürünü Kaç Kaloridir?

Fitback kalorisi kısıtlanmış bir üründür. İçerisinde bir öğünde tüketmeniz gereken besinlere yer veren fitbacksadece 203 kaloridir. Kalorisinin düşük olması size kilo vermenizde yardımcı olmaktadır.

Fitback Nasıl Hazırlanır?

Fitback ürünümüzün hazırlanması oldukça kolaydır. Ürünümüzü hazırlamak için 1 paket fitback ürünü 250 ml yarım yağlı sütle homojen hale gelene kadar karıştırın.

Fitback Çeşitleri Nelerdir?

Biliyoruz ki, herkesin beğendiği lezzetler aynı olmayabilir. Ya da uzun süre aynı aroma ürünü tüketmek istemeyebilir. Bu nedenle ürünlerimizi pek çok çeşit ile sizlere sunuyoruz. Kilo vermenize yardımcı olan fitback ürün çeşitlerimiz arasında vanilya, çilek, çikolata ve muz aromalı fitback ürünlerimiz yer almaktadır.

Fitback Fiyatları

Fitback ürünlerimizin fiyatları ile ilgili bilgi almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git