En Pratik Güzellik Tüyoları

En Pratik Güzellik Tüyoları

Evinizdeki malzemeler ile tamamen doğal yöntemlerle cilt bakımınız dan saç bakımınıza kadar her sorunu çözebilir ve bakımınızı yapabilirsiniz.

Eğer dudaklarınız kışın kuruyup,kabuk kabuk bir görüntüye sahip oluyorsa mutlaka geceleri uyumadan evvel dudaklarınıza limon suyu sürün. Sabah ölü derilerin yok olduğunu göreceksiniz.

Tırnaklarınız kırılıyorsa ve uzamıyorsa çözümü çok basit. Zeytinyağı ve limon suyunu karıştırıp tırnaklarınıza sürün.Tırnaklarınızın oldukça güçlendiğini göreceksiniz.

Cildinizdeki kırışıklıklardan şikayetçiyseniz, yumurta beyazı ve bal size yardımcı olacaktır. Mucize 2’li ile maske gibi durulandıktan sonra muhteşem bir etkiye sahip olacaksınız.

Dişlerinizin sararmasından memnun olmayanlar için ise soda ve limon oldukça iyi bir öneridir. Soda ve limonu karıştırıp dişlerinizi fırçalayın. Kısa zamanda farkı sizde göreceksiniz.

Eğer bir seyahate gittiniz ve deodarantınızı unuttuysanız çözümü limondadır. Limon suyu ile kötü kokuyu neden olan bakterilerin önüne geçerek sorununuzu çözebilirsiniz.

Cildinizi temizlemek için pahalı markalara veya kimyasallara ihtiyacınız yok. Gül suyu kullanarak cildinizi doğal yöntemlerle temizleyebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git