En İyi Kuaför Salonu Garage Hair Repair Studio’nun Acıbadem Şubesi Açıldı

En İyi Kuaför Salonu Garage Hair Repair Studio’nun Acıbadem Şubesi Açıldı

Türkiye’nin en ünlü kuaförlerinden Ahmet Çoban’ın girişimi olan saç bakım ve tasarım merkezi Garage Hair Repair Studio’nun Acıbadem şubesi açıldı.

İstanbul’da 3 farklı şubesinde hizmet veren Garage Hair Repair Studio Levent, Nişantaşı, Caddebostan’dan sonra Acıbadem salonunda müşterilerini ağırlamaya başladı.

Garage Hair Repair Studio’nun kurucusu, doğal boya geçişleriyle saç renklendirme uygulaması brushlightı geliştiren ve Garage Organics markalı kuaför çıkışlı ürünlerin yaratıcısı ünlü kuaför Ahmet Çoban’ın  görerek, deneyimleyerek oluşturduğu franchise sistemine karşılık geliştirdiği ‘Ortaklık’ sistemi ile açtığı Garage Acıbadem şubesindeki ortağı ise dört senedir Etiler şubesinin müdürü olarak çalışan Mustafa Akkuş oldu.

Global dünyadaki doğallık ve kişisel güzellikten yana belirlenen yeni estetik kodlarını yakından takip ederek Türkiye’nin en iyi kuaför salonları arasında isminden söz ettiren ve müşterilerine sunduğu ombre, sunkissed, brushlight gibi birçok tekniğin öncüsü olan Garage Hair Repair Studio, Acıbadem şubesinde Mustafa Akkuş liderliğinde deneyimli ekibiyle hizmet verecek.

Mustafa Akkuş yeni ortaklığı ile  yaptığı açıklamada şunları dile getirdi;

“Ahmet Çoban ile 4 senedir çalışıyoruz. Garage Hair Repair Studio’nun ilk göz ağrısı Etiler şubesinde son olarak şube müdürü olarak çalışıyordum ve sonunda kendi adıma, Garage Ailesi adına hayırlı olmasını umduğum, yeni bir adım atmaya karar verdim.

Bu marka gerçek anlamda kendinizi sürekli geliştirebildiğiniz önemli bir okul. Tabii buna açık olmanız gerekiyor. Hem yeni teknikler hem de yöneticilik anlamında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Ahmet Çoban da bu ortamı yaratan, paylaşımcı, beraberce gelişmeye açık bir patron. Bu özellikleri onu iyi bir iş ortağı da yapıyor. Sanırım bu adımı atarken en önemli etkenlerden biri Ahmet Çoban’la bu yola çıkacak olmamdı. Acıbadem bizim için stratejik gelişim açısından iyi bir lokasyon oldu. Çünkü Anadolu yakasındaki diğer merkezimiz Caddebostan’da ve İstanbul trafiği ile insanların mesafeler arasında çok yorulduğu bir megakent. Bu anlamda çok güzel bir ilgi ile karşılandık ve daha ilk günlerimizden yüksek bir çalışma hacmi yakaladık.

Bu konuda bizim vitrinlerimizden biri çok geniş takipçi kitlesine sahip olan sosyal medya hesaplarımız. Bu hesaplarımız aracılığı ile tüm uygulamalarımızı müşteri kitlemize ilk günden beri anlatıyoruz. Bu da müşteri ile daha salona girmeden doğru iletişimi kurmamızı sağlıyor, aynı dili konuşabiliyoruz. Bizi tercih eden müşterilerimiz salonumuza gelmeden önce Garage Hair Repair Studio’nun instagram hesabından yaptığımız uygulamaları incleyerek geliyorlar.”

Garage Hair Repair Studio Salonlarında Ne Gibi Hizmetler Sunuluyor?

Garage Hair Repair Studio’nun İstanbul ve İzmir’de bulunan tüm şubelerindeki en önemli konulardan biri verilen hizmetin standardizasyonunu korumak olduğundan yeni açılan Acıbadem şubesi dahil olmak üzere r tüm Garage Hair Repair Studio salonlarında markalaşmış uygulamalar müşterilere sunuluyor.

İlk defa gidecek olan müşteriler için  bir konsültasyon randevusu alınmasını öneren Ahmet Çoban, müşteri adayına saç tipine, kişisel tarzına, ten rengine en uygun modelin önerildiğine dikkat çekiyor. Ahmet Çoban ve Mustafa Akkuş saçların doğru kesimi için müşterinin yüz hatlarını ve saç tipinin yanı sıra kişisel zevkleri ve hayat biçimi hakkında bilgilere sahip olmanın gerekli olduğuna inanıyor. Bununla birlikte kişiye özel renklendirme yaparken; kişilerin saç tiplerine, tarzlarına, ten renklerine, yüz şekillerine en çok yakışacak renklendirme çözümlerini bulmak için alışıldık boyama işleminin dışında birçok farklı renklendirme tekniği üzerinde çalışıyor. Böylece müşterilerini kuaförüne bağımlı, uzun vakitlerini kuaförde geçiren insanlar olmaktan çıkarıyor ve daha uzun dönemli kullanabilecekleri renkler sağlıyor. Örneğin; birkaç tel beyaz saç teli olanlara pigmentasyon, yüz çevresine aydınlık katmak için facelight tekniklerini uyguluyor. Güneşte açılmış gibi görünen doğal sarı ışıltıları ise “brushlight” adını verdiği patentli fırçası ile yapıyor.

Garage Hair Repair Studio salonlarında alışılagelmiş bir kuaför olmanın dışında saç uzmanlığına dair her şeyi bulabilmek mümkün. Ahmet Çoban, formülünü kendi ürettiği Garage Organics markalı ürünlerin, saç boyama ve saç rengi açma işleminde kullanılan özel diş yapısına sahip Garage brushlight fırçasının da yaratıcısı. Saç rengini kısmi olarak açmak ve saça doğal ışıltılar katmak için kullanılan brushlight, sektörde Ahmet Çoban tarafından geliştirilen patentli bir ürün.

Türkiye’nin en iyi kuaför salonu Garage Hair Repair Studio ile hayatınızı güzelleştirmeye saçlarınızdan başlamak için hemen yerinizi ayırtın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git