En Güzel Uzun Etek Kombinleri

En Güzel Uzun Etek Kombinleri

Kadınların giyim hususunda çok kararsız kaldıkları bir konudur uzun etek kombinleri. Bu konu dikkatimizden kaçmadı ve sizler için giyim tüyoları niteliğindeki fikirlerimizi paylaşıyoruz.

En Güzel Uzun Etek Kombinleri Önerileri

A Form Etekler
Kadının zerafetini arttıran üstü dar olup eteklerine doğru bollaşan bu tip eteklerle üzerinize hafif oturan bluzleriniz ya da gömleklerinizi giymelisiniz. Üst parçanızın belinizde dışarı çıkarmayıp etek içinde derli toplu kullanmalısınız.

Bol Kesim Uzun Etekler
Bel hizasından bileğe kadar bol kesim olan bu tarz eteğinizi dar kesim bir bluz ve gömleğinizle tamamlayabilirsiniz. Bu parçaları eteğinizin üstüne salmamalı, etek beli ya da kemerinin içinde kullanmalısınız.

Uzun Kalem Etekler
Bu eteklerde yırtmaç kullanmanız adım atmanızı kolaylaştıracaktır. Bu tip eteklerin kombinleri salaş görünümlü ve dökümlü üst parçalar olmalıdır. Bu parçaları eteğinizin içine toplamadan dışına salmalısınız.

Renk ve Desen Tercihleri
Bu yılın trendlerine ayak uydurmak istiyorum diyenler aynı renk ya da desenleri tercih etmeliler. Bundan başka eteğiniz desenliyse üst parçanız düz, eteğiniz düz renkse üst parçanız desenli olmalıdır. Birbiriyle uyumlu olan farklı renkleri de kombin yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git