En Güzel Perde Tasarımları

En Güzel Perde Tasarımları

Perdeler, bir evin makyajı gibidir. Evin görünümüne farklı, şık ve doğru bir hava katmak için, en güzel perde tasarımları seçilmeli ve kullanılmalıdır. Moda dünyası güncellendikçe, ev modası içinde birçok farklı perde modeli ortaya çıkıyor. Her yeni yıl ise, daha modern tasarlanmış perdeler, odalardaki yerlerini almak için hazır bekliyor.
Perdeler ev dekorasyonunda kadınların vazgeçilmez aksesuarı ve evin en etkili dekorasyon parçalarından biridir. Hem evin havasını değiştiren hem de bulunduğu odaya farklı bir renk katan perdelerde de, birçok model bulabileceğinizi belirtelim.

Koyu Renkler Asil, Canlı Renkler Havalı!

Sonbahar ve Kış aylarında tercih edilmesi gereken perde modelleri arasında, daha koyu ve pastel renk tonlarında tasarlanmış perdeler yer alıyor. Ancak evinizdeki herhangi bir odanın dekorasyonuna ek olarak, daha geniş görünmesini sağlamak söz konusu ise, açık tonlarda ve daha canlı renklerde perdeler, mağazalarda alıcılarını bekliyor.

Perde tasarımlarında son moda güncellemelerinden bu yana, canlı ve açık tonlar modaydı. Bu modellerin ana ve en popüler renk tonu ise, mavi ve turkuazdı. Bu renklerin hala perde modasında, aynı yerini koruduğunu belirtmekte fayda var.

Bu tasarımların içinde, bir birleşim oluşturan modelleri bulmanızda mümkün olacaktır. Beyaz saten perdeler ile siyah dantelin birleştiği, iddialı ve hem koyu hem de açık renk tonlarını barındıran bu perde tasarımları, evinizin şıklığı için biçilmiş kaftan. Bunun yanı sıra beyaz tül perdelerle kombin edilen, metalik koyu gri güneş perdeleriyle kış mevsiminin en stil evini yakalayabilirsiniz. Modellere https://dekorasyonu.net/perde-modelleri/brillant-verda/ adresinden bakabilirsiniz.

Bu sezonun perde tasarımları arasında, küçük geometrik şekilleriyle ön planda olan koyu turuncu ve mat kahve, eflatun ve mor, ayrıca krem üzerine fuşya çiçeklerle bezenmiş güneş perdesi modelleri yer alıyor. Bu tip perdeleri salonunuzda kullanabileceğiniz gibi, misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabileceğiniz misafir odası dekorasyonu içinde deneyebilirsiniz. Bu güneş perdelerinde en doğru perde seçimi ise, stor veya tül perde modelleri olmaktadır.

Son olarak perde tasarımları arasında güçlü bir yer edinmeyi başaran, birkaç sezondur oturma gruplarında da gördüğümüz, çiçek desenli güneş perdelerinden bahsetmekte fayda var. Nar çiçeği, su yeşili, bebek mavisi renk tonlarındaki çiçeklerin, sütlü kahve, krem gibi kumaşlar üzerine bezendiği güneş perdesi tasarımları ile, aynı modellerde tül perdeleri kullanarak muhteşem bir ahenk yakalayabileceksiniz. Perde modellerimiz için https://dekorasyonu.net/perde-modelleri/perde-modeli/ ziyaret etmenizi öneririz.

Unutmayın doğru perde tasarımlarını seçmek, doğru bir ev dekorasyonu yakalamak demektir. Eviniz tüm bunları hakediyor.

Kaynak: https://dekorasyonu.net/perde-modelleri/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git