En Güzel İş Görüşmesi Kombinleri

En Güzel İş Görüşmesi Kombinleri

Hepimizin hayatında en önemli dönüm noktası niteliğindeki iş görüşmelerinde giyim önemli bir faktördür. Hatta ilk intiba için en önemli faktördür de denilebilir. Hal böyle olunca iş görüşmesi gününüzün hayatınızdaki en güzel günlerinizden biri olması temennisiyle sizler için en güzel iş görüşmesi kombinleri alternatiflerini derledik.

Takımlar
Klasik giyim, giyim anlayışınıza yakınsa etek ceket, pantolon ceket şeklindeki aynı renkteki ikili takımları tercih edebilirsiniz. Ne kadar genç kuşak bu tarz giyimi kendisine pek yakın bulmasa da iş veren üzerinde hanım efendi ya da beyefendi bir karakterde olduğunuza dair izlenim bırakırsınız.

Spor Giyim
Sweatshirt ve triko altına spor görünümlü bir pantolon tercih etmelisiniz. İllaki kotla giymek istiyorum diyorsanız kesinlikle yırtık pantolon tercih etmemelisiniz. Bu giyim karşı tarafta iyi bir intiba bırakmaz. Giyiminiz bu minvaldeyse kesinlikle kullanmanız gereken ayakkabınız temiz bir spor ayakkabı olmalıdır.

Aksesuar Seçimi
Giyiminizin tamamlayıcısı takı ve aksesuarlarınızı kullanıyorken ölçülü olmalısınız. Abartılı olarak takıp takıştırmanın gereği yoktur. Bir yüzük, bileklik ya da yakanıza taktığınız bir broş sizi daha şık gösterecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git