Ekolojik Organik Bebek Ürünlerinin Alışveriş Noktası: Hopcute.com

Ekolojik Organik Bebek Ürünlerinin Alışveriş Noktası: Hopcute.com

Hassas bir cilt yapısına sahip olan bebekler için sağlıklı kumaşlardan üretilmiş giysiler, organik gıdalar, organik bakım ürünleri ve oyuncaklar kullanılmalı. Ekolojik kumaşlardan bebek tulumu çeşitleri, organik kumaştan üretilmiş bebek bornozları, bebeklerin güvenle oynayabileceği organik oyuncak çeşitleri, mama dışında farklı gıdalarla beslenmeye başlayan minikler için organik gıdalar, bebekler için kehribar kolye ve bileklikler ekolojik bebek ürünlerinin online mağazası Hopcute.com’da güvenilir bir ortamda hızlı bir şekilde satın alınabiliyor.

Tarımda kimyasal ilaçların kullanılması, giyim sektörü için organik pamuk yetiştiriciliğinin önem kazanmasını sağladı ve özellikle bebek tekstilinde organik üretim tulum, çorap, pijama, yeni doğan seti gibi ürünler ilgi görmeye başladı. Sağlıklı ve organik ham maddeyle üretilmiş ürünler kullanması gereken bebeklerin; tekstilden oyuncak ve aksesuarlara, organik makarnalardan mayo ve bikinilere kadar tüm ihtiyaçlarını tek çatı altında bir araya getiren Hopcute.com, web sitesinde yurt dışından ithal organik sertifikalı ürünlere yer veriyor.

Bebeklerin ve çocukların ihtiyacı olan sağlıklı organik ürünleri web sitesine taşıyan Hopcute.com, bebek ürünleri alışverişini anneler için oldukça kolaylaştırıyor.

Pamuk neden organik olmalı?

 Pamuk tarlalarının ilaçlanmasında dünyada yılda yaklaşık 38 bin ton böcek ilacı kullanılıyor. Bu rakam, tüm dünyadaki yıllık böcek ilacı tüketiminin %25 ‘inin sadece pamuk için yapıldığını gösteriyor. Pamuk, üretim dolayısıyla en fazla ilaç kullanılan tarım ürünü olarak dikkat çekiyor. Böcek ilaçları pamuk elyafının dokusuna nüfuz ediyor ve bu ilaçlar ürünleri yıkamak yoluyla temizlenemiyor. Cilde temas eden her türlü maddenin en az %60’ının cilt tarafından emildiği ve çocukların cildinin yetişkinlere göre 5 kat daha ince olduğu düşünülürse, bebekler ve çocuklar organik olmayan pamuktan üretilmiş giysiler karşısında büyük risk altındadır.

Ekolojik ve organik sertifikalı bebek ürünlerinin adresi Hopcute.com’da tümü organik olan; bakım ürünleri, battaniye çeşitleri, bebek tulumları, bodyler, kehribar kolye ve bileklikler, makarna çeşitleri, oyuncaklar, pijama takımları, yeni doğan setleri, diş kaşıyıcı çeşitleri, bebekler ve çocuklar için uyku arkadaşı, erkek ve kız çocuklar için mayo ve bikiniler, kız ve erkek bebek ve çocuklar için tulum, pantolon, elbise vb. gibi birçok ürün bulabilmek mümkün.

Hopcute üzerinden yaptığınız alışverişlerde havale yolu veya kredi kartı ödeme seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git