Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Duşakabin Ölçüsü Nasıl Alınır?

Duşakabin ölçüsü nasıl alınır sorusu, ev sahiplerinin banyolarına yerleştireceği duşakabinlerin bir dekorasyon tamamlayıcı görmesi açısından son derece gereklidir. Çünkü eksik ya da yanlış girilen herhangi bir ölçü, duşakabin yerleştirme konusunda sorunlar yaşatabilir. Bu nedenle de ilk yapacağınız şey, duşakabini hangi bölgeye yerleştirmeye karar vermek olacaktır. Ardından ise duşakabin modelleri arasından sizlere en uygununu seçmek ve bu model doğrultusunda ölçü işlemini başlatmak olacaktır. Elbette alacağınız duşakabinler, genellikle standart ölçüde olabilir.Ancak tamamıyla sizlerin ihtiyacına ve zevklerinize uygun tasarımlar için Yapıdükkanım’a ulaşabilir ve bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.Eksiksiz ve tam bir ölçü için de bahsettiğimiz adımlara uyarak, banyolarınıza özgü en iyi duşakabin modeline sahip olabilir ve her baktığınızda yeniden âşık olabilirsiniz.

Duşakabin Ölçü Alma Tekniği ile En İyi Modeller Sizin Olsun!

Duşakabin ölçü hesaplama işlemi için ilk öncelikle banyonuzu tanımalı ve duşakabini hangi bölgeye yerleştireceğinize karar vermelisiniz. Çünkü sizlerin tercih edeceği ölçüler, banyonuza büyük ya da küçük gelebilir ve bu nedenle de yanlış sonuçlar ortaya çıkabilir. Ardından; kare, dikdörtgen, oval gibi tüm modeller için banyonuzu köşe uçtan, duşakabinin bitmesini istediğiniz noktaya doğru ölçmelisiniz. Sağ ve sol kanat olarak ölçeceğiniz bu adımlarda çıkan değerlere bir göz atalım. Örneğin; köşe uçtan ölçtüğünüz değer 82 cm çıktı, bunu ortalama 85 cm olarak not emeli ve kesin değere de 82 cm yazmalısınız. Bu ölçüleri sağlamlaştırmak adına da mutlaka sağ ve sol kanatları; alt, orta ve üst olmak üzere 3 aşamalı ölçmelisiniz ki, herhangi bir eğrilik meydana gelmesin. Son olarak da lavabo, klozet veya gider gibi yerlerle duşakabin modelinizi konumlandıracağınız bölge arasında 5 cm kalmasına özen göstermelisiniz.

Size Özel Ölçülerle En İyi Modeller Yapıdükkanım’da!

Banyonuz, dar veya geniş olabilir. Ya da sizgeniş bir banyoya, standart ölçülerin yanı sara daha büyük veya daha küçük bir duşakabininşasında bulunmak isteyebilirsiniz. Bizler de tüm bu isteklerinizi gözetiyor ve duşakabin ölçüleri konusunda sizlere özgü üretimler yaparak, hiçbir şekilde sorun yaşamamanızı sağlıyoruz. Bu noktada tek yapmanız gereken, Yapıdükkanım sitesini ziyaret etmek, geniş duşakabin modelleri ağımızdan size özgü bir model seçmek ve dilediğiniz ölçüler için bizlere ulaşmak… Çünkü Yapıdükkanım, gerisini tamamıyla profesyonel bir biçimde hallediyor ve banyolarınızın şıklıkla buluşması adına, en kaliteli malzemeleri, en uygun fiyatlarla sunuyor. Kısacası; Mika duşakabin, oval duşakabin veya siyah camlı duşakabin; ne tür model seçerseniz seçin, dilediğiniz ölçüler, Yapıdükkanım kalitesi ile sizleri bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git