Dudak Dolgusu İle Hacimli Dudaklar : Doktor Yaprak Konakçı Anlatıyor!

Dudak Dolgusu İle Hacimli Dudaklar : Doktor Yaprak Konakçı Anlatıyor!

İnce ve hacimsiz dudakların formülü olan dudak dolgusu özellikle kadınların vazgeçilmez yöntemlerinden biri olmaktadır. Yüz bölgesindeki genç görünümü korumak ve yüz asimetri dengesini sağlamak amacıyla uygulanan dudak dolgusu, dudakların hacimli, dolgun ve doğal görünmesini sağlamaktadır. Özellikle ince dudaklara sahip olan bireylerin dudak dolgusu sayesinde sahip olmak istedikleri dudak şekline ve dudak boyutuna sahip olmak için tercih ettiği yöntemlerden biridir. Bireyler tarafından çok tercih edilen ve uygulanan dudak dolgusunu Özel Zen Poliklinik’te Medikal Estetik Hekimi Yaprak Konakçı’ya sorduk. Uzman hekim tarafından verilen cevaplar ile siz de dudak dolgusu hakkında merak ettiklerinizi yazımızın geri kalanında inceleyebilirsiniz.

Hacimli Dudaklara Sahip Olmak Artık Çok Kolay!

Yüz bölgesinde dudaklar en çok dikkat çeken bölgelerden biri olmaktadır. İnce veya alt ve üst dudağın uyumsuz boyutlara sahip olması gibi durumlardan bireyler rahatsızlık duymaktadır ve bu rahatsızlığın kalıcı olduğunu düşünmektedirler. Oysa ki dudak dolgusu ile istenilen görünümde ve istenilen şekilde dudaklara sahip olmak artık mümkündür. Hyaluronik asit içeren dolgu maddesi ile gerçekleştirdiğim dudak dolgularında ilk olarak önem verdiğim konu bireylerin istekleri ve beklentileri olmaktadır. Yüz şekline uygun olacak ve tamamen doğal görünecek dudaklar ile bireyler tarafından istenilen dudak görünümüne kavuşmak artık zor değil.

Kısa ve Kolay Bir Şekilde Tamamlanıyor!

Dudak dolgusu konusunda oluşan fikirlerden biri, işlemin acılı ve uzun olduğu yönündedir. Polikliniğimizde verdiğimiz hizmet içerisinde bizi tercih eden bireylerin rahatlığını gözetiyoruz ve buna çok önem veriyoruz. Anestezik krem yardımıyla hastamızın işlem sırasında rahatsızlık hissetmemesini sağlayarak işe başlıyoruz. Dudak üzerinde yapılan enjeksiyonlar ile yaklaşık 30 dakika süren acısız bir işlem sonrasında hastamız günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Doğal ve Hacimli Bir Dudak Görünümü İçin Dikkat Edilenler

Zen Poliklinik olarak elbette ki ilk hedefimiz hastalarımızın istekleri ve arzuları yönünde hareket etmektir. Dudak dolgusu işleminde de önem verilen ilk detay bu olmaktadır. Hastamız kendi isteklerini dile getirdikten sonra, bu isteklere en uygun şekilde ve yüz hatlarına uyumlu olarak dudak dolgusu gerçekleştirmek için dikkat ettiğimiz bazı detaylar bulunmaktadır. Bu detayları şu şekildedir:

  • Dudakların çene ve burun ile oluşturduğu uyum
  • Alt ve üst dudak boyutlarının birbirine oranı
  • Bireyin sahip olduğu yüz şekli
  • Dudak bölgesi etrafında oluşan kırışıklıklar
  • Çene üzerinde dudağın şeklini değiştirebilecek ortodontik problemler

Bütün bu detayları inceledikten sonra hastalarımızı bu konuda bilgilendirerek kendi isteklerine uygun şekilde bir dudak görünümü elde etmeye çalışıyoruz. Amacımız hem hastamızı memnun etmek hem de en doğal şekilde dudak görünümünü yaratmaktır. Yüz yapısına uyumlu ve hacimli bir dudak yaratarak bireylere genç bir görünüm sağlamakla birlikte bireylerin öz güven eksikliğini gideriyoruz.

İnce Dudaklar Kader Değil!

İnce dudaklardan muzdarip bireylere dudak dolgusunu şiddetle öneriyorum. Zen Poliklinikte’te hijyen kurallarına ve hasta memnuniyetine önem vererek gerçekleştirdiğim dudak dolgusu ile ince dudaklarınızın sizi memnun etmeyen görünümünden kurtulmanız mümkün. İlk seans itibariyle işlem kalıcılığı kişiden kişiye değişkenlik gösteriyor olsa da ortalama 6 – 8 ay kadar kalıcılık sağlayan dudak dolgusu ile daha hacimli dudaklara sahip olarak doğal ve genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu ortalama zaman aralığından itibaren vücudunuzdaki enzimler ile parçalanacak olan dudak dolgusunu yeniletmeniz de mümkündür. Üstelik uygun şekilde tekrarladığımız bu işlem ile dolgu kalıcılığını arttırarak istediğiniz görünümü daha uzun sürede deneyimlemenizi mümkün kılıyoruz. Ben Dr. Yaprak Konakçı olarak Zen Poliklinikte en doğru ve en doğal dudak dolgusunu siz değerli hastalarım için sunuyorum.

Dr. Yaprak Konakçı
Medikal Estetik Hekimi
https://zenpoliklinik.com/tr/
(0216) 212 07 47
Facebook: @zenpoliklinik
Instagram: @zenpoliklinik
YouTube: ZenPoliklinik

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git