Doğum İçin Hastaneye Neler Götürmeliyiz?

Doğum İçin Hastaneye Neler Götürmeliyiz?

Doğum öncesi anne ve aile bireylerini istemsiz bir heyecan sarmaktadır. Bunun sebebi ise aileye katılacak yeni bir birey ve ilk defa anne, baba olacak kişilerin henüz ne yapacaklarını tam olarak bilmemeleridir. Bu heyecan aslında bir korkudan çok tatlı bir sevincin heyecanıdır. Ancak doğum öncesinde hastaneye gidilmeden önce hazırlıklı olmak her zaman en iyisi olacaktır. Doğum öncesinde hastaneye gidilirken yanınızda götüreceğiniz eşyalar ve ekipmanlar, hastanede bulunacağınız süre içerisinde geçireceğiniz zamanda sizin için kritik öneme sahiptirler. Peki doğum için hastaneye neler götürmeliyiz? Doğum sonrasında nasıl kıyafetler giymeliyiz? Bu yazımızda size bunlardan bahsedeceğiz.

Doğum Öncesi Hastane Çantasında Olması Gerekenler

Doğum tam olarak zamanı kestirilemeyen bir olaydır ve hamimeliğin 8. ve 9. ayları arasında bir sürede gerçekleşmektedir. Erken doğum gibi sıra dışı durumlar yaşanmadığı takdirde aile bireylerinin 8. ve 9. aylar arasında doğuma tam olarak hazırlanmış olmaları gerekmektedir. Bunun için ise herkes ufak bir çanta hazırlamaktadır. Bu çanta içerisinde genellikle günlük kıyafetler, lohusa gecelik,  çamaşır, terlik, yastık kılıfı, bebek kıyafetleri ve kişisel eşyalar bulunmaktadır. Ancak doğum sonrası ağrılar ve benzeri sıkıntılar yaşayacağımız için kıyafet tercihimizin de doğru olması gerekmektedir.

Biz de profesyonel ekibimiz ile bu konular üzerinde düşünerek yoğun bir çalışma ile sizlere lohusa hamile pijamaları ürettik. Lohusa pijama modellerimiz %100 pamuklu kumaşlardan üretilmiş ve annenin maksimum hareket kabiliyeti ve rahatlığı için esnek kumaşlardan imal edilmişlerdir. Ekstra olarak ürünlerimiz yapıları itibari ile doğum sonrası hassaslaşan deride tahriş ve kızarıklıkları engellerler. Nefes alabilir yapıları ile minimum termele yaşayarak hastanede geçireceğiniz zamanın tamamında rahat etmenizi ve esnek kumaşları ile maksimum hareket kabiliyeti sağlarlar.

Ayrıca hastane içerisinde şıklığından ve duruşundan taviz vermek istemeyen anne adayları da mutlaka olacaktır. Bunun için dantelli, çiçek işlemeli, dijital baskılı ekstra seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Ayrıca lohusa pijama modellerimiz ile kombine edebileceğiniz terlik, taç ve tesettür modellerimizi de “lohusahamile.com” sitemiz üzerinden inceleyebilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git