Doğru Giyinmenin Püf Noktaları

Doğru Giyinmenin Püf Noktaları

Doğru bir kıyafet kombini için stilinize uygun giyinmek en önemli kuraldır. Kıyafet seçimleri,sizi yönlendiren ve stilinizi oluşturan tercihlerinizdir. Doğru giyinmenin püf noktalarını da sizin için derledik…

Sadece tayt giyerek şıklığınızı tamamlayamazsınız. Uzun bluz veya tunikler ve diz üstü çizmeler, tayt giydiğinizde tamamlayıcı parçalardandır. Açıkçası bacaklarınıza çok fazla güvenmiyorsanız, tayt giymeyi fazla tercih etmemelisiniz.

Renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Renk tonlarını ve desenleri doğru bir şekilde kombinlemelisiniz. Şıklığınızı tamamlamak için renklerin doğru kullanımı oldukça önemlidir.

Trendlere ve modalara uymak için değil de vücudunuza yakışanı giymek için alışveriş yapın. Kıyafetlerin hepsini seçerken, parçaların her birini ayrı ayrı incelemelisiniz. Üstünüzde nasıl durduğu büyük önem taşımaktadır.

Tek bir aksesuarla veya abartılı aksesuarlarla şık olunmayacağını unutmamalısınız. Kıyafetlerinizin şıklığını tamamlamak için aksesuar kullanımı ve tercihleriniz önem taşımaktadır. Kıyafetinize veya gideceğiniz ortama uygun şekilde tercihler yapmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git