Dikkat Çeken Kış Aksesuarları

Dikkat Çeken Kış Aksesuarları

Aksesuarlar, hayatımızdan asla eksik olmayan, kadın erkek fark etmeksizin kullandığımız en önemli tamamlayıcılardır. Bir kombini tamamlayabilmek için mutlaka doğru bir aksesuar tercih ederiz. Stilinize yön veren detaylardan olan aksesuarlar, her mevsim dolabınızda yerini almalı! Kış kendini göstermeye başlamışken, gelin birlikte kış mevsiminin dikkat çeken aksesuarlarına göz atalım;

Atkı ve Şal

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde, atkı ve şallar hayatımıza girmeye başlıyor. Kış boyunca hem koruyucu hem de tamamlayıcı görevi gören atkı ve şallar, renkleri ve dokularıyla göz doldurmanızı sağlayacak aksesuarların başında geliyor. Özellikle kürk dokulu atkıların revaçta olduğunu belirtmekte fayda var. Bunun yanı sıra sezonun favori parçaları arasında peluş atkı ve şalların olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Fular

Stil sahibi kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan fularlar, her sezon olduğu gibi yine dikkat çekenler arasında. İsterseniz boynunuza bağlayarak, isterseniz bileğinizde ya da saçınızda kullanabileceğiniz fularlar, zarif ama iddialı aksesuarların başında geliyor.

Şapkalar ve Bereler

Yaz sezonu güneşten korunmak için kullanılan aksesuarlardan biri şapkalardır. Kış mevsiminde de vazgeçilmezlerden biri olan şapkalar ve bereler, farklı formlarıyla bir gardırobun olmazsa olmazlarındandır. Bu sezon ponponlu bere, fransız bere, feminen kadife bereler ve fötr şapkaların doğru seçimler olacağını unutmayın!

Çantalar ve Clutchlar

Sezonun en dikkat çeken aksesuarlarından biri, clutch cantalar. Ciddi, net ve zevkli bir duruşa sahip bu çantalar, tahmin ediyoruz ki hayatımızdan asla çıkmayacak.

Çoraplar

File çorapsız bir hayat düşünmek imkansız! Sezon modasında yer alan dokulu ve renkli çoraplara rağmen, kısa pantolonlar ve her boyda elbiselerin tamamlayıcısı olan file çoraplar, sepetlerde satın alınmak için sizleri bekliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git