Dezpack Dietto İle Zayıflayın

Dezpack Dietto İle Zayıflayın

Siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız dezpack dietto ile sağlıklı ve fit olmanız mümkün. Hem estetik olarak kişileri rahatsız eden hem de sağlığınızı tehdit eden bu kilolardan kurtulmak artık çok kolay. Güvenilirliği belli olmayan zayıflama hapları gibi yöntemlere artık hiç gerek yok. Bunun yerine tamamen sağlıklı ve güvenilir bir şekilde zayıflamanız mümkün.

Dezpack Dietto Nedir?

Dezpack dietto bir ilaç olmayıp, takviye edici gıdadır. Günlük olarak ihtiyacınız olan tüm vitamin ve mineralleri sağlamasına rağmen kalorisi az olduğu için kilo alımını engeller ve kilo vermenizi sağlar. Dietto kullandığınız sürece vücudunuz aç kalmayacak ve bitkin düşmeyecektir. Çünkü size gereken enerjiyi sağlayacaktır. Fazladan aldığınız kalorilerden tasarruf etmenizi sağlayarak zayıflamanızı sağlayacaktır.

Bu ürün Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği’ne uygun olarak yasal ve tüm izinlere haiz bir üründür. Bu sayede günlük vitamininizi alacak ve sağlığınızı koruyacaksınız.

Aşağıda bu videoyuda izleyebilirsiniz

Dietto Nasıl Kullanılır?

Dietto ürünü bir içecektir. 6 farklı tatta satılan dietto ürünleri öğünlük paketler halinde toz olarak satılır. Bu tozu süt ya da yoğurda karıştırarak bir öğünlük yemeğinizi elde edersiniz. Başarılı bir şekilde zayıflamak için 16 ve 30 günlük kürleri uygulamalısınız. Her iki kürde de iki gün başlangıç ve sonrası devam evresi olarak uygulanır.

Başlangıç Evresi

Diyet listesi başında yer alan Dietto kullanmaya başlarken bir alışma süreci öngörülür. İlk iki gün boyunca 3 saatte bir 200 ml süt ya da yoğurtla dietto tuketilerek günde 5 öğün kullanılabilir. Böylece her öğünde 226 kalori alınır. Gıdanızı tam ve eksiksiz alırken gün boyu da tok hissedersiniz. Öğünlerde isteğe göre çikolata, vanilya, Hindistan cevizi, çilek ve muz gibi aromalar içeren dietto ürünleri seçebilirsiniz.

Devam Evresi

İki günlük başlangıç evresinden sonraki süreç devam evresidir ve asıl kilo burada verilir. Sabah kahvaltısından  saat sonra 300 ml, tekrar 5 saat sonra 300 ml olmak üzere günde 2 kere dietto tüketilir. Her öğünde 204 kalori alınmaktadır. Yine süt veya yoğurt ile dietto tüketebilirsiniz. Yağsız ya da yarım yağlı süt zayıflamanıza katkıda bulunacaktır.

Dietto kullanırken açlık ya da bir şeyler atıştırma ihtiyacı hissediyorsanız ara öğün olsak yağsız tuzsuz sebze tüketebilirsiniz. Yeşil sebzeler ve şekersiz çay gibi besinler ara öğün olarak idealdir. Su, soda, şekersiz çay ve kahve sınırsız olarak, nadiren ise light ürünler tüketilebilir.

Dietto Avantajları

Dezpack dietto kullanırken en büyük avantaj yemeğinizi yanınızda her yere götürebiliyor olmanızdır. Çantanızda öğünlük dietto taşıyarak kolaylıkla her yerde diyet yaparsınız. Böylece diyeti bozma ihtimaliniz yoktur. Diğer diyetlerdeki çeşit çeşit diyet ürünlerini aramanıza gerek yoktur. Toplamda 16 ya da 28 gün yapacağınız kürler ile hatırı sayılır kilolar vereceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git