Desenli Pantolonlar Nası Kombinlenir?

Desenli Pantolonlar Nası Kombinlenir?

Son birkaç sezondur hanımların gözdesi olan baskılı pantolonlar, şıklığı ve rahatlığı ile bu yaz yine gözde. Peki bu cıvıl cıvıl pantolonları nasıl kombinleyeceğinizi biliyor musunuz?

Şimdi sizlere vereceğimiz kombinlerle daha şık ve alımlı olabilirsiniz.

Kısa Üstler Tercihiniz Olmalı

Yüksek bele sahip olan baskılı pantolonlar, tek renk kısa üstlerle kombinlendiğinde göz dolduruyor.

Eğer ki baskılı pantolonlarda uzun üstleri tercih edecekseniz renk kombinine dikkat etmeli ve salaş üstler kullanmalısınız, uzun üstlerin bir bölümünü kemer içine alarak tarzınızı yaratabilirsiniz.

Daha çok sokak stili olarak benimsenen baskılı pantolonlar, şık tasarımlarla birleştirildiğinde, şıklığınıza şıklık katan bir gece kıyafeti olabilir, bu pantolonları spagetti askılar ve yarım bluzlarla kombinleyerek tarz oluşturmak mümkün.

Dikkat Edilmesi Gereken Diğer Konular

Rengarenk, canlı renklerle oluşmuş bir pantolon giyiyorsanız, kullanacağınız üstler, makyajınız, ayakkabınız ve aksesuarlarınız sade olmalı, gözde sadece desenli pantolonunuz olsun, aksi halde karmaşık ve şık olmayan bir görüntü ortaya çıkar.

Baskılı pantolonlarla yüksek topuk giymeniz ideal olacaktır, ancak çok uzun boylu biri iseniz bacaklarınız hoş görünmeyeceği için sade babetler ve düz sporlar tercihiniz olmalı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git