Daha Güzel Giyinmek İçin 5 Tüyo

Daha Güzel Giyinmek İçin 5 Tüyo

“Kıyafetinizle karşılanır fikirlerinizle uğurlanırsınız” sözüyle konumuza başlarsak işimiz, girdiğimiz, çıktığımız yer neresi olursa olsun insanlarda bıraktığımız ilk intibamız üzerimize seçtiğimiz giysilerimizle oluyor. Konu bu kadar mühimken giyim için seçtiğimiz parçalar ne kadar uyumlu, temiz ve düzgün olursa çevremizdeki insanlarda da kendimizle ilgili doğru bir etki bırakacağız. Bütün bunlardan dolayı sizlere daha güzel giyinmek için 5 tüyo belirledik.

Güzel Giyinmek İçin 5 Tüyo

1. Vücudunuzu tanıyın. Vücut proporsiyonunuza uygun olan parçaları seçin. Bunun için karşıdan nasıl göründüğünüze dair başkalarından yardım alabilirsiniz.

2. Modayı takip etmenizde fayda vardır. Kaçırdığınız ayrıntıları moda haberlerinden yakalayabilirsiniz. Tamamen uygulayın demiyoruz ama giyimde zamanı yakalamanız için gereklidir. Alışverişlerinizde ki kararsızlıklarınız da yol gösterici olacaktır.

3. Kombin yaparken üst giyiminiz deseniyle alt giyiminiz düz, üst giyiminiz düzse alt giyiminiz desenli olmalıdır. Her ikisinin de karışık desenli olması göz yoracaktır.

4. Tek renk giyimden vazgeçmelisiniz. Giyiminizde renkleri keşfedin. Sadece siyah ya da kahvede takılmayın. Kainattaki sarılar, yeşiller, maviler de bizim için yaratılmıştır unutmayın!

5. Giyiminizde aksesuarlara yer verin. Boynunuza alacağınız küçük bir fular, tercih edeceğiniz bir şapka havanızı değiştirecek sizi daha tarz gösterecektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git