Cilt Lekeleri Nasıl Giderilir ?

Cilt Lekeleri Nasıl Giderilir ?

Cildinizde oluşan çil, siyah lekeler ve sivilceler den oluşan izler ve doğum lekeleri doğal yöntemler kullanılarak kolayca giderilebilir.

Bu araştırmam da öncelikle çillerin vücuttan nasıl geçer diye başladım bu işe araştırmamda bulduğum doğal yöntemleri cildim de bulunan çillere uyguladım ve zamanla çillerin geçtiğini fark ettim siz değerli okuyucularımızın da arasında, cildinde leke sorunu olan varsa doğal yöntemlerle hazırlanan leke çıkarıcı maskelerin yapılışını ve nasıl kullanılacağını sizinle paylaşmak isterim.

Bir çoğumuzun sorunu olan cilt lekeleri ve kararmaları içi sizler için seçtiğimiz özel doğal maskeler!

Karbonat Maskesi

Karbonat maskesi güneşten oluşan cilt lekelerini gidermek için mükemmel bir çözümdür cildi soyup dışa atmasını sağlıyor. Yarım çay kaşığı karbonatı bir kaşık süzme yoğurda katıp içine bir tatlı kaşığı mısır unu katıp iyice karıştırın. Doğal yöntemlerle hazırlamış olduğumuz bu özel karışım maskeyi lekeli cildimize uygulayıp 10 ile 15 dakikalık uygun bir süre bekletiniz . Eğer cildiniz çok hassas’sa en fazla beş dakika bekletmeniz önerilir aksi taktirde yüzünüzde yanma oluşabilir. Uygulama bittikten sonra cildinize sürdüğünüz maskeyi soyarak çıkartınız soğuk su ile maskeyi uyguladığınız bölgeyi iyice yıkayınız.

Cilt Lekeleri İçin Doğal Bakım Maskesi

Her 10 günde bir sizde bu mükemmel doğal karışım maskesini hazırlayıp uyguladığınızda sizde göreceksiniz ki cildinizdeki lekelerin nasıl azalıp yok olduğunu. Öncelikle iki yemek kaşığı süzme yoğurdumuzu bir kaba koyup içine bir yemek kaşığı bal ekleyip ve bir kaşık taze sıkılmış limon suyunu ekleyip karıştırınız. Maskemizin iyi karıştığından emin olduktan sonra ciltte bulunan lekeli kısma uygulayın on beş dakikalık bir beklemeden sonra maskemiz iyi dinlenmiş olur. Ve ardından ılık su ile iyice yıkayıp durulayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git