Burçlara göre saç rengi ve modelleri

Burçlara göre saç rengi ve modelleri

Her burcun kadını, karakteri ile özleşen stili dışa yansıtır. Burçlara göre kişilik analizi yapan astrologlar, her burç ve yükselene göre saç rengi ve modeli seçimi tavsiyeleri vermektedirler. Sizler de kendinize yakışan saç rengi ve modelini tespit etmek için yazımızın devamında kendi burcunuz için önerilen saç stillerini denemelisiniz.

Koç Burcu: Koç kadını iddialı ve aktüel bir kişiliğe sahiptir. Özgür koç kadınları, saç rengi seçiminde de iddialı renklerden hoşlanırlar. Kızıl ve tonları size çok yakışacaktır. Modern saç kesimi tam size göre. Bu burcun kadını, uzun saçlara sahipse saçlarını at kuyruğu şeklinde toplar. Saç stiliyle enerjisini ortaya koyar.

Boğa Burcu: Bu burcun kadını, iyimser ve arkadaş canlısıdır. Havalı değildir ve saç stilinde de iddialı modelleri kendine yakıştırmaz. Her zaman gönlü doğallıktan yanadır. Sarı tonları ve açık kızıl saç rengi boğa kadınının karakterini yansıtır. Abartıyı sevmeyen boğalar, genellikle düz saç stilini benimser.

İkizler Burcu: Enerjik ve hayat dolu ikizler kadını, saç stilini sürekli değiştirmekten hoşlanırlar. Saç renklerini ve modelini kısa aralıklarla değiştirirler. Bu burcun kadınına siyah saç rengi oldukça yakışmaktadır.

Yengeç Burcu: Duyguları doğrultusunda hareket eden yengeç kadını, sevecen tavırlarıyla herkesin sevgisini kazanır. Doğal görünüme önem verirler ve saç renginde de doğal tonları tercih ederler. Özellikle balköpüğü, kumral tonları yakıştırdığımız yengeç kadınları gölge ve ombre deneyebilirler.

Aslan Burcu: Tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen aslan kadınına gösterişli saç modelleri yakışmaktadır. Cesaret isteyen saç rengi ve modellerinden kaçınmazlar. Saç rengi olarak fındık kabuğu ve açık kahve tonlarını önereceğimiz aslan kadınına dolgun ve iri dalgalı saç modeli idealdir.

Başak Burcu: Başak kadını detaycı ve bakımlıdır. Platin saç renginin çok yakıştığı başak burcu kadınına modern saç kesimleri ve düz saç şeklini öneririz.

Terazi Burcu: Bu burcun kadını, saç modelinde abartıyı sevmez ve genellikle doğal saç kesimlerine yönelir. Şıklık da onun için önemlidir. Kumral saç rengi bu burcun karakteriyle uyumludur. Terazi kadını, her zaman bakımlı bir duruş sergilemek ister.

Akrep Burcu: Duygularını içinde yaşayan, tutkulu ve bir o kadar da çevresine karşı soğuk duran akrep kadınına küt saç kesimi yakışmaktadır. Siyah ve buğday sarısı saç rengi bu burçtaki kadınlarda güzel durmaktadır.

Yay Burcu: Yay burcu kadını yaşam enerjisini fiziksel görünüşüyle de ifade etmek ister. Hayat dolu olan yay kadınına dalgalı ve hareketli saç modelleri uygundur. Koyu kumral saç rengi size idealdir.

Oğlak Burcu: Toprak grubundan olan oğlak burcu kadını, sorumluluk sahibi, kararlı ve bir o kadar da hırslıdır. Hedeflerine ulaşabilmek için azimli bir yol çizer. Bu burcun kadınına toprak tonları ve doğal görünümlü küllü sarı saç rengi yakışmaktadır. Saç modelini sürekli değiştirmeyi sevmez. Bu burcun kadını, dağılmayan saçlar için sprey ve jöle gibi ürünlerden yararlanmalıdır.

Kova Burcu: Kolay şekil alan saç modellerinden hoşlanan kova kadını, özgür bir ruha sahiptir. Bu nedenle kızıl ve tonları kova burcu kadını için idealdir.

Balık Burcu: Duygusal ve hayal kurmayı seven balık kadını, doğal saç modellerini sever. Bu burcun kadını kendi doğal saç rengiyle daha alımlı olmaktadır. Ancak, toprak tonları da balık kadınına yakışmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git