Botoks Etkisi Yaratan Doğal Maske

Botoks Etkisi Yaratan Doğal Maske

Yaşımız ilerledikçe cildimiz elastikiyetini kaybeder ve yıpranmaya başlar. Yüzde yılların izini taşıyan kırışıklıklar, derinleşen çizgiler,belirginleşen kaz ayağı çizgileri bizleri bir şekilde önlem almaya yönlendirir. Son yıllarda botoks uygulaması da kimyasal yöntemlerden biri olarak tercih edilmeye başlanmıştır. Fakat yanlış veya hatalı uygulandığında şaşkın ve yapay bir görünüm kaçınılmaz olmaktadır.

Doğal ürünlerin kullanıldığı kolay maskelerle mucizeler yaratabildiği artık bilinen bir gerçektir. Cildi gençleştirmek için,doğal maskelerle oldukça kolay sonuç alabilirsiniz. Botoks etkili pratik maske tarifi şöyledir:

Malzemeler

  • 1 yumurta sarısı
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı limon suyu
  • 1 tatlı kaşığı süt
  • 1 tutam tuz

Bu maske diğerlerinden farklı olarak 1 kat sür 10 dakika beklet şeklinde toplamda da 3 kat uygulanan bir maskedir. Bütün malzemeleri bir kasede karıştırarak işe başlayın. Hazırladığınız karışımı yüzünüze 1 kat sürün. 10 dakika kadar bekledikten sonra üstüne bir kat daha yavaşça sürün. Toplamda 3 kat maskeyi sürdükten sonra yarım saat bekleyin ve cildinizi bol ılık su ile yıkayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git