Bluz Modelleri

Bluz Modelleri

Yazla birlikte birbirinden güzel etek ve bluzları kombinlemenin zamanı da geliyor. İşte bu yaz moda olan bluz ve etek modelleri ve bunların birbiriyle olan uyumları:

Omuz açık bluzlar ve pileli mini etekler: Omuzları açıkta bırakan bluzlar bu yazın en güçlü sokak stilini oluşturmaktadır. Bir fular ve şapka ile şıklığınızı tamamlayabileceğiniz bu güzel bluzların altına mini bir pileli etek giyebilirsiniz.

Derin V yakalı bluzlar ve mini etekler: Bu tür bluz modelleri genellikle pantolonlarla kombine edilir ama iki model etekle de harika göründüğünü söylememiz mümkün.

  1. Pileli mini eteklerle kombini. Pilelerin ince boru şeklinde ve bluzun desensiz olması halinde eteğin de minik çiçekli modellerden seçilmesi önerimizdir.
  2. Bluzun desensiz olması, beyaz ve siyah gibi ciddi tonlar taşıması halinde dar bir mini etekle kombini. Bu tür bluzlar uzun eteklerle kullanılmamalıdır.

Volanlı kollar ve kalem etekler: Evet! Volanlı kollar geri döndü! Bu yıl tüm markalar olmasa da Avrupa modasını yakından takip eden markalar koleksiyonlarında volanlı kollara yer verdi. Bu tür bir bluzu tamamlayabilecek en uygun kıyafet dar pantolonlar veya taytlardır ama tercihini etekten yana kullanmak isteyenler için dizlerin hemen üzerinde bir kalem etek önerebiliriz.

Asimetrik kesimli modeller ve mini etekler: 2017 yaz modasında yer alan tasarımlardan biri de çapraz ve huysuz kesimler içeren aykırı bluzlardır. Genelde salaştır ve şortla kombinlenir. Bu tür bir bluzu etekle kullanmayı düşünüyorsanız bluzun bel yüksekliği ve kesimi dikkate alınarak yine mini bir etek kullanmak gerekir.

Logolu, yazılı ve spor baskılı bluzlar ve hippi etekler: Yine daha çok şort ve pantolonlarla kombinlenebilecek bu tür bluz modelleri mümkünse jean ve hippi tarzı eteklerle kombine edilmelidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git