Black Friday İndirimleri Alışveriş Çılgınlığı

Black Friday İndirimleri Alışveriş Çılgınlığı

Black Friday, halk arasında bilinen adıyla Efsane Cuma, hem üreticiler hem de tüketiciler tarafından ilgi gören bir tür alışveriş kampanyasıdır. Temeli Amerika Birleşik Devletleri’ne dayanan bu günde çok sayıda firma ürünlerini tüketicilere ciddi rakamlarda indirim yaparak sunar. Black Friday nedir diye merak ettiğinizde karşınıza birbirinden farklı markaların yapmış olduğu indirimler gelecektir. Bu indirimleri görebilmek için birden çok markayı tek bir çatı altında birleştiren siteleri incelemek işinize yarayacaktır. Black Friday yapan markalar filtrelemesi yaparak aradığınız markaya ait ürünü daha uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Black Friday’in ABD’de şükran gününden sonraki ilk Cuma gününe denk geldiğini görebilirsiniz. 1932 yılından bugüne dek Noel alışverişinin başlangıcını da oluşturan Efsane Cuma indirimleri için mağazalar çok erken saatlerde hizmet vermeye başlar. Hemen tüm markalar için geçerli olan bu durum sayesinde alışveriş yapmak daha az maliyetli hale gelecektir.

2019 Black Friday Ne Zaman?

Black Friday 2019 yılında 29 Kasım tarihinde gerçekleşecektir. Bu özel güne katılan markalar tarafından neredeyse her üründe indirim yapılmaktadır. Özellikle beyaz eşya, giyim, mobilya ve elektronik ürünler kategorilerinde ciddi oranda kâr edebilirsiniz. Bazı markaların indirimlere erken başlaması yapılan alışveriş miktarının artmasını sağlamaktadır. Eğer özellikle takip ettiğiniz ürün ya da marka varsa bunun için Efsane Cuma 2019 indirimlerini beklemek sizin için daha makul olabilir.

Kara Cuma İndirimleri

Kara Cuma indirimleri olarak da adlandırılan bugün, e-ticaret dünyasında yer alan çok sayıda markanın ve sitenin merakla beklediği günler arasında yer alır. Bugünde alışveriş yapan kişi sayısı kat kat artmakta olup Black Friday indirimleri kategorisinde herkes kendine ait bir parça mutlaka bulur. Bu nedenle pek çok insan Kara Cuma indirimleri için dört gözle beklemektedir. İnternet sitesine girip Black Friday 2019 diye arama yaptığınızda bununla ilgili birçok yoruma ulaşabilirsiniz. Özellikle giyim kategorisinde yapılan indirimler herkesin birden fazla parça ürün almasını teşvik etmektedir.

Friday Yapan Markalar

Erkek, kadın, erkek çocuk ve kız çocuk kategorilerine olan ilgi her zaman daha fazla olup Efsane Cuma indirimleri yapan markalar içerisinde bu ürünlere dair geniş bir yelpaze görebilirsiniz. İndirime giren ürün sayısı fazla olduğundan dolayı bununla birlikte marka sayısı da artmaktadır.

İndirimli ürünler içerisinde en çok talep edilen kategorilere baktığınızda bunlar arasında giyim aksesuar, kozmetik, saat, çanta, ev ve yaşam, takı, ayakkabı ve giyim koleksiyonlarını görebilirsiniz. Bunlar için Kara Cuma indirimleri daha fazla oranlarda yapılmaktadır. Black Friday’de indirime giren markaları ve ürünleri daha detaylı görebilmek için Lidyana sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://www.lidyana.com/black-friday

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git