Bioxcin Forte

Bioxcin Forte

Saç dökülmesi günümüzde erkekler kadar kadınların da kabusu olmaktadır. 10 kişiden 7sinde saç dökülme sorunu yaşanmaktadır. Bu sorunla baş edebilmek için pek çok ürün geliştirilmiştir. Bioxcin Forte ürünü de saç dökülmesine çözüm üretmek amacıyla geliştirilmiş bir üründür.

Bioxcin Forte yoğun saç dökülmesine karşı 8 kat yoğun formül içermektedir. Yoğun saç dökülmesi genel olarak 20-30 yaş aralığında görülen ve öncelikle alın bölgesindeki saç çizgisinden başlayıp tepe bölgesinin incelip açılmasıyla ortaya çıkan bir sorundur. Bu soruna çözüm olabilecek şekilde üretilen Bioxcin forte bitkisel madde içermekte ve 8 kat yoğunlaştırılmış BIOCOMPLEX B11 formülü ile yoğun saç zayıf saçları güçlendirerek çıkmasına olanak sağlamaktadır.

Bıoxcın Forte içeriğinde bulunan yoğun vitamin ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyerek saçların daha canlı, daha güçlü ve olduğundan daha sağlıklı olmasına yardımcı olmaktadır. Saçlara parlaklık kazandırır.

Bioxcin Forte Şampuan içeriğindeki en önemli maddelerden olan Biocomplex B11 maddesi yoğun saç dökülmesine karşı etkili bir engelleyicidir ve zayıf, ölmek üzere olan saç hücrelerinin canlanmasına ve güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Bioxcin Forte Şampuan testlerden geçirilmiş olup test sonuçlarında %802lik kısımda saç dökülmesi önlenmiş %40’lık kısım da ise saç miktarında artı gözlenmiştir.

Bioxcin Forte Şampuan sadece eczanelerde ve internet üzerinden temin edilebilmektedir.

http://www.dermoeczanem.com/bioxcin-forte-00-ml-sampuan-%7C-indirimli-urun

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git