Bebeğinizin Eğitimi İçin Siz Neler Yapıyorsunuz?

Bebeğinizin Eğitimi İçin Siz Neler Yapıyorsunuz?

Eğlenceli eğitim, bilinçli Gelişim sloganı ile yola çıkan Adım Adım Setleri son dönemde annelerin favorisi. Biz de bu settler ile ilgili ufak bir araştırma yaptık ve bakın nası ilginç bilgilere rastladık.

Eğitim setlerinin amaçlarına bakıldığında belki de en can alıcı nokta çocuklara kitap sevgisi aşılama amacı gütmesi. Kitap alışkanlığının çok ufak yaşlarda başladığı artık bilinen bir gerçek. Eğitim setlerinin ana materyali olan ve uzman bir kadro tarafından hazırlanan aktivite kitapları ile aileler bir arada nitelikli vakit geçirebiliyor. Aktivitelerin kitap üzerinde olması, düzenli olarak benzer formatta eğitici ürünlerin eline geçmesi gibi detaylar, cocukların okula olan adaptasyonlarının daha kolay olmasını ve  aidiyet duygularında gelişme sağlanmasını sağlıyor.

Setlerin aylık olarak düzenli bir şekilde hazırlanması ve kargolanması başlıbaşına birbiriyle ilişkili organize ekipler tarafından  gerçekleştiriliyor ve buradaki asıl göz önüne alan tarih de çocukların doğum tarihi oluyor. Bu ve bunun gibi detaylar her departmanın uzmanı olan kişilerin kontrolleriyle, kalifiye bir ekip çalışmasını gerektiriyor. Tam da bu nedenle PSİ pedagogları ve psikologlarının ne kadar Doğru bir seçim olduğu ortaya çıkıyor. Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyeteteik Bölümü akademisyenlerinin katkısı ise seti çok daha nitelikli hale getiren başka bir nokta.

Ar ge ünitesi ve pedagogların işbirliği, literatür ve yenilikterin takibi ile setlerde sürekli güncellemeler yapılıyor ve yenilikler ekleniyor. Bebeklerin eğitimleri için hazırlanan setlerin içerisine konulan hikayeler ve hikaye kitapları telifleri yurtdışından satın alınmış ve bizim için tercümeleri  yaptırılmış olan ürünlerdir. Her bir ürün düşünülerek ve özenle hazırlanır.

Setlerin içerisinden çıkan diğer ürünlerin ise bir oyuncaktan çok uzmanların hazırlamış olduğu aktiviteleri destekleyici ürünler olmasına dikkat ediliyor. Kutudan çıkan her materyalin çocukların eğitimlerine katkısı var.

Hal böyle iken biz de sizinle bu firmayı paylaşmak istedik. Sevgili bilinçli annelerimiz ve babalarımız, çocuğunuzun gelişiminin beklemediğini biliyoruz. Zamanın nasıl geçtiğine inanamadığınızı biliyoruz işte tam da bu yüzden hemen Adım Adım’ın internet sitesine gitmenizi ve incelemenizi öneriyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git