Bayan İç Giyiminde Erkeklerin Tercihi Olan Noktalar

Bayan İç Giyiminde Erkeklerin Tercihi Olan Noktalar

Bayan iç giyim modası, bayanlar kadar erkekler tarafından takip edilen moda dalıdır.  Bayan fantazi iç giyim inde erkeklerin tercihi olarak genelde süslü ve tahrik edici iç çamaşırları göze çarpmaktadır. Fantezi iç çamaşırları ise alınan hediyeler arasında gözlenmektedir. Günümüzde çekinmeden herkes sevgilisine veya eşine fantezi iç çamaşır satın almaktadır. Bayan iç çamaşırı satan mağazalardan ürün almak için ise akla karayı seçen stratejiler yapılmaktadır. Hatta mağaza içinden hızlı çıkılabilmek için bozuk para ayarlanarak gidilmektedir. Fakat sevdiği kişiye sürpriz yapmak için bu denli çileye girmek ise yersizdir. Çünkü internet üzerinden kargo bedava kampanyası ile bayan iç çamaşırı satın alınabilmektedir. Son yılların büyüyen sanal alış veriş devi, ürünlerini farklı acılardan derinlemesine resimleri ile sunmaktadır. Hatta modeller üzerinden çekim yapılarak, iç çamaşırının vücuda duruşu gösterilmektedir. Bayan iç giyimi modelleri içinde gösterilen ürünlerin imalat yerleri, kullanılan kumaş ve işlemler net bir dil ile belirtilmektedir.

Bayan iç giyiminde erkeklerin tercihlerine yön veren etmenlerin başında renk gelmektedir. Kışkırtıcı renk olan kırmızı en fazla tercih edilen bayan iç giyim rengi olmaktadır. Tahrik eden renklerin başında gelen kırmızıya rakip ise beyaz tende hoş duran siyah renk olmaktadır. Siyah dantelli iç çamaşırları erkelerin tercih ettikleri bayan iç çamaşırı modelleri içinde yerini almaktadır. Çevresi veya arası dantelli olan modeller yanında kalça kısmı dantelli olan iç çamaşırları ise ayrı önem verilen model olmaktadır. Birçok noktası titizlikle seçilen iç çamaşırlarında sütyen kısmı ise, göğüsleri dışarıda bırakan ve dikkatleri üzerine çeken modeller olmaktadır. Erkeklerin dikkat etmiş olduğu bu aşamalardan bir diğeri ise kolay acılan sütyen olmaktadır. Ön çıtçıt veya sırt çıt çıtının kısa zamanda çıkan modelleri tercihler arasında bulunmaktadır. Bazı durumlarda ise erkekler alt ve üst iç çamaşırları farklı renklerde seçmektedir. Kendi kombinelerini oluşturmak isteyen erkekler, sevdikleri ile unutulmaz anlar yaşamak içinde fantezi iç çamaşır modellerine de yönelmektedirler. Özel günlerin yanında ilişkilerine renk katmak istediklerinde fantezi iç çamaşırlarından destek almaktadırlar.

Bayan iç giyiminde erkeklerin tercihlerini renk olarak kırmızı, desen olarak dantelli iç çamaşırları ilk sırada olduğu yakından gözlenmektedir.

Daha Fazla Detay için sitemize bekleriz iç giyim sepetim

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git