Antre Düzenleme Fikirleri

Antre Düzenleme Fikirleri

Evlerin giriş bölümleri olan antreler, dekorasyon açısından oldukça önemlidir. Dostlarınızı ve sizi karşılayan bu alan anında evin gösterişini ve ilk görünümü yansıttığından dolayı iyi dekore edilmelidir.

Evinizin giriş kısmı olan antrelere ışık katmak ve karanlıkta olan yerleri aydınlatmak için aynaları cesurca kullanabilirsiniz. Antrelerde, portmanto ve ayakkabılık mutlaka kullanılmaktadır. Kalın çerçeveli bir ayna her ortama genişlik hissi verir. Şık bir dresuar kullanabilir, üzerine son trendlerden parçalı aynalar asabilir ve dresuarın etkisini de böylelikle kuvvetlendirebilirsiniz. Dresuarlar, evlere ve kullanıldıkları ortamlara biraz İngiliz birazda provence tarzı etkisi vermektedirler.

Antrelerinizi renklendirmekten de korkmayın. Yeşil, mor veya pembe renklerini canlı bir hava yakalamak için kullanabilirsiniz. Duvarlarda boş alanlarınıza raflar monte ettirerek, bu raflara mumlar,abajurlar ve biblolar koyarak farklı bir alan yaratabilirsiniz. Aynı şekilde dresuarınızın üzerine de vazolar, abajurlar, mumlar ve diğer dekoratif aksesuarlar koyarak dekorasyonunuzu yapabilirsiniz.

Duvarlarda aplikler bu alana en çok yakışan aydınlatma seçeneğidir. Bütçenize ve zevkinize uygun aydınlatmaları kesinlikle kullanmalısınız. Antrede duvarlarınıza resimler ve fotoğraflar koymanız neredeyse olmazsa olmazlardandır. Anılarınızı ve stilinizi,evinizin girişinden itibaren yansıtma fırsatını kullanmış olursunuz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git