Ankara Kürtaj Fiyatları

Ankara Kürtaj Fiyatları

Toplumda çocuk aldırma olarak tabir edilen kürtaj, istenmeyen gebeliklerin sonlandırılarak rahim içerisinin boşaltılması anlamına gelmektedir. Kadınların hepsi için en zor kararlardan biridir. En ideal kürtaj haftası, gebeliğin 5 – 6.haftası olmakla beraber, ilk 10.haftaya kadar yasal olarak hak tanınmıştır.

Kürtaj yaptırmayı düşünen kişiler, Ankara kürtaj fiyatları konusunda araştırma yapmaya başlarlar. Kesinlikle uzman kişiler tarafından yapılması gereken kürtaj, riskleri olan bir işlemdir. Bu konuda gösterdiği başarılı işlemleri ile dikkat çeken Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Uzay Yıldırım, Ankara genelinde en çok tercih edilen isimdir.

Kürtaj Konusunda Güvenilir Adres

Rahim içerisinde istenmeyen cenin oluşumu, kürtaj işlemi ile alınmaktadır. Gebeliğin 5.haftasından sonra kürtaj yapılmaya başlanabilir. İlk 4 hafta içerisinde hamilelik kan testi ile belirlenir. 5.haftadan sonra ise ultrasondan görülmeye başlar.

İstemeden hamile kalma durumlarında, kürtaj için en doğru zaman 5.haftadır. Daha önce işlem yapılacağında, ceninin tam olarak alınamama ihtimali olmaktadır. 5.haftada sadece gebelik kesesi oluşmaktadır. Yani cenin ile kalp atışı daha oluşmamıştır.

İstenmeyen hamilelik dışında, ceninin ölmesi, polip, parçaların kalması, ahim biyopsisi gibi nedenler ile de kürtaj yapılabilmektedir. 18 yaşından büyük olan bekar bayanlar kendi isteği ile kürtaj olabilirken, evli olan kişilerin eşleri ile beraber kürtaja karar vermesi gerekir.

Ankara genelinde çok sık başvurulan bir tıbbi operasyondur. Bu nedenle Ankara kürtaj fiyatları ile ilgili esneklik sağlıyoruz. Son derece ciddi olan ve titizlik ile yapılması gereken kürtaj için bizlere güvenebilirsiniz.

Kürtaj İşlemlerimiz

Ankara kürtaj fiyatları avantajlarımız ile bu zorlu süreçte bizi tercih eden hastalarımıza gereken özen gösterilmektedir. Kürtaj işlemleri vakumlu ya da ilaçlı olarak yapılır. Genel olarak kliniğimizde vakumlu kürtaj uygulanır.

Vakumlu kürtaj uygulamamızda negatif basınçlı enjektör ile plastik kanüller kullanıyoruz. 12 haftadan küçük olan gebeliklerde son derece güvenilir bir şekilde uygulanan yöntemdir. 12 haftadan daha büyük gebeliklerde ise ilaçlı kürtaj yöntemini uyguluyoruz. Bu işlemde ise hastamıza düşük yapmasını sağlayacak ilaçlar veriyoruz.

Son derece profesyonel bir ekip ile güvenilir hizmetler sunuyoruz. Sizlerde hayatınızın en zor süreçlerinden birini bizlerle daha rahat atlatmak isterseniz, kliniğimize bekliyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git