Abiye Modelleri ve Dekolte Tercihi

Abiye Modelleri ve Dekolte Tercihi

Abiye alırken özellikle dikkat etmemiz gereken şeyler vardır. Bunlardan ilki giyeceğimiz abiyenin dekolte seçimi olacaktır. Zira o gecenin ışıltısı olmak veya kendimizi rezil etmenin en kısa yoludur. Dekolteli elbiseler seçerken doğru dekolteyi yakalamak için doğru abiye modellerine göz atmalıyız. Ben dekoltesiz yaşayamam ama bu kış benim için çok zorlu geçti diyenlerdenseniz eğer, sizi gayet iyi anlıyoruz.

Size tavsiyemiz, çevrenizde Helenistik tarzda abiye bulunduran yerleri şimdiden araştırmaya başlamanız. Çünkü Helenistik tarz abiye, dekoltenizden çok da taviz vermeden size ihtişamın kapılarını açacaktır. Modanın sık sık tarihten ilham aldığını biliyoruz. Modernleşerek günümüze kadar ulaşan bu Helenistik dönem kıyafetleri ile gecenin seksi ve sade kızı olun. Eğer vücudunuzun herhangi bir dekolteyi kaldırabileceğini biliyorsanız bu sene abartmaya hazır olun. Çünkü 2018 abiyelerinde bildiğimiz dekolteler adeta çağ atlıyor. Abiye seçerken bu abartıyı vücudumuzun güvendiğimiz kısımlarında kullanarak, o kadar da güvenmediğimiz yerlerden dikkatleri uzaklaştırabiliriz.

Unutmayın ki dar modeller kalçaları ortaya çıkarırken, derin V dekolteler meraklı gözleri göğüslerinize çekecektir.

Sırt dekoltesini seven kadınlardansanız https://www.elbisebul.com/sirt-dekolteli-abiye adresinden vücut tipinize uygun dekolteye sahip abiyeyi mutlaka bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git