Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Özenle seçilmiş bir abiye ayakkabı, hanımları şıklık yarışında her zaman avantajlı kılar. Özel bir davete çağırıldığınızda ilk olarak abiye elbise, ayakkabı ve saç modelinizi belirlemelisiniz. Tüm bu unsurların uyum içinde olması için öncelikle giyeceğiniz kıyafeti seçin ve sonrasında ayakkabı alışverişine çıkın.

Her sezon abiye ayakkabı tasarımları çok sayıda farklı modellerle raflarda yerini almaktadır. 2015 yılında da trend olacak birden fazla model hanımları bekliyor. Yılın öne çıkacak modellerinden ilki, saten ve dantel tasarımlı, topuklu abiye ayakkabılardır. Klasik bir havası olan bu modeller, dantelli ve açık tonlardaki gece kıyafetleriyle birlikte kullanılabilir. Üzeri taş işlemeli abiye ayakkabılar ise 2015 yılının bir diğer iddialı modellerinden olacak. Bu şık ayakkabıları yine taş işlemeli ve kısa abiye elbiselerle kullanabilirsiniz. Önümüzdeki sezon katılacağınız davetlerde saten bir gece kıyafeti tercih ettiğinizde, mutlaka aynı renk saten abiye ayakkabı ile kombin yapmalısınız. Saten modellerde, sade ve bantlı tasarımları öneririz.

Abiye ayakkabılar için alışverişe çıktığınızda, alacağınız ayakkabının topuk boyuna dikkat edin. Rahat hareket edebileceğiniz ve elbisenizin bütünlüğünü bozmayacak topuk boyu ile davet boyunca sıkıntı çekmezsiniz. Kırmızı ve bordo tonlarının trend olması beklenen 2014-2015 sezonunda, abiye ayakkabı modelleri arasında da bu renkler revaçta olacak. Geçtiğimiz sezonun trendlerinden iki renk kombini bu yıl da devam ediyor. Abiye elbisenizin altına ahengi bozmayacak farklı renk bir abiye ayakkabı seçerek sizler de farkınızı ortaya koyun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git