2020 Yılında Akrep Burcu

2020 Yılında Akrep Burcu

2020 yılı akrep burcu için en ideal zamanı yaşayacağı dönemdir. İş hayatındaki zorlukların geride kaldığı, aşkı yeniden bulacağı ya da var olan aşkı hayatında yeniden ilk kez aşık olmuş gibi his yaşayacağı güzel bir dönemden geçecektir. 2020 akrep burcu  için bir aşk yılıdır diyebiliriz. Tutkulu ve bir o kadar da romantik bir yıl yaşayacak olan akrep burcu için mükemmel bir yılın kapıları açılmış durumdadır. Özellikle akrep burcu için en ideal zaman olan 2020 yılının başından itibaren her anı güzel ve keyifli bir yıl geçireceği de kesin olacaktır.

Kalbi boş olan akrep burçlarının hayatlarında var olan ilişkilerde sağlam bir şekilde ayaklarının yere basıyor olması ile sağlam ilişkiler yaşayacağına işaret olarak görülebilmektedir. Özellikle akrep burcunda oluşacak olan mayıs dolunayı ile birlikte Merkür’ ün hayatlarındaki uyumu onların ilişkilerinde sevgilerinin derinden etkilenmesini sağlayacaktır. Bu sayede de 2020 yılı için akrep burçları heyecan yılı ve aşk yılı olacaktır. akrep burcunun ilişkilere olan heyecanı ve akrep burcunun cinsellik durumu ile birlikte yaşadığı aşkı da doludizgin olarak doruklarda yalaması çok yüksek ihtimaldir. Akrep burcu için yolunda gitmeyen evlilikleri bulunan kişilerin ise, yolunda gitmeyen evlilikleri aşk ile sonuçlanacak. Eşlerinin büyük değişim gerçekleştirdiği akrep burcu kadınına ya da akrep burcu erkeğine özel olarak aşk dolu bir yıl geçirmek ve evlilikteki birliği ve beraberliği saplamak çiftlerin bu yıl en sık yaptığı durum olacaktır.

2020 Yılında Akrep Burcu Kadını

Evliliklerinde yol ayrımına gitmiş olan akrep burcu kadını, geriye dönmeyecek ancak kendi değerinin de farkında olarak mayıs ayından sonra yeni kısmetlere kapılarını açacaktır. Bunu yaparken mayıs ayı denilmesinin sebebi ise, dolunay ın Merkür üzerine gerilemesi ve akrep burcunun da bu etkilenmeden kaynaklı olarak hem aşk alanında hem de cazibe alanında karşı cinse daha fazla cazibeli görünmesinden kaynaklıdır.

Akrep burcu kadını sağlıklı bir yıl getirecektir. Ancak alışkanlıklarına ve bağımlıklarına ise dikkat etmesi gerekmektedir. Bağımlılık içeren kahve, sigara veya alkol gibi alışkanlıklardan arınma yoluna gidilmesi onların sağlığını daha da iyi kılacak ve daha güzel hale getirecektir.

2020 yılında akrep burcu iş hayatında profesyonellikle dolu bir yaşantının kapılarını aralayacaktır. Bunu yaparken iş kurmak isteyen akrep burcu için bu fırsat 2020 yılıdır. Ayrıca yeni bir iş değişikliği yapmak isteyen ya da iş hayatında terfi etmek isteyen ve çekingenlik yaşayan akrep burçları için en ideal hayata ve iş çalışma yaşantısına atılma zamanı 2020 yılı olarak görünmektedir. Akrep burcu maddi anlamda huzuru bu yıl boyunca yaşayacaktır. Çok paraların kazanıldığı ve bu paralar ile birlikte yeni yatırım alanlarının da genişlediği bir durum yaşanacaktır.

https://www.superhaber.tv/astroloji/akrep-burcu

2020 Yılı Yay Burcu için Nasıl Geçecek?

Yay burcu kadını olarak 2020 yılında büyülü havalar yaşayacaksınız. Aşk, iş, eğitim ve sağlık alanında her şeyi rayına oturabilirsiniz. Yay burcu olarak kariyerinizin en üst zirvesine çıkabilirsiniz. Çok fazla iş yerinde yönetme pozisyonunda olmasanız da 2020 yılında o pozisyonlara geleceksiniz. Aslan burcu kadar iyi liderlik ve hükmedebilecek pozisyonda olacaksınız. Şu anda iş hayatında çalışmayan bir yay burcu iseniz 2020’ nin ilk aylarında iş teklifi alabilirsiniz. İş hayatına daha geçiş yapmayıp eğitim hayatındaysanız. Eğitim hayatınızda da bir yıldız gibi parlayacaksınız. Eğitim hayatınızda ciddi başarılara imza atacaksınız. Bu kadar başarılı olduğunuz için iyi yerlerdeki iş teklifleri yağmur gibi üzerinize yağacak.

2020 yılında da aşk hayatınızda o kadar şanslısınız. Aşk hayatınızda güzel değişimler yaşayabilirsiniz. Satürn gezegenin artık kova burcuna geçecek olması, bu durumu açıklıyor. İş ve eğitim hayatınızdaki yükselişle yeni insanlarla tanışacaksınız. Yeni insanların verdiği enerji ile daha neşeli ve daha heyecanlı hayatınızı yaşayabilirsiniz. Yeni tanıştığınız birisi ile 2020 yılı bitmeden büyük bir aşk yaşayabilirsiniz. Yay burcu olarak eski sevgiliniz sizden bir şans daha isteyebilir. Bu şansı verirken aklınız ve kalbiniz arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Bu kararı verirken iyi düşünmelisiniz. Herkes ikinci şansı hak eder diye hayatınızı mahvetmelisiniz. Yay burcu olarak ciddi derecede hassassınız. Bir daha kırılmamak için etraflıca düşünüp sevgilinize öyle cevap vermelisiniz.

2020 yılından beklentilerinizi ve gezegenlerin sizler için hazırlamış olduğu 2020 yılı sürprizlerinizi sayfamız ile birlikte almaya hazır mısınız? Bu sayede sizler de en heyecanlı hayatı istediğiniz şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Astrolojik olayların ve gelişmelerin ışığında gerçekleşen bu husus ile birlikte en kaliteli hayatı yaşamak adına burç analizlerinizi okumadan geçmeyin.

https://www.superhaber.tv/astroloji/yay-burcu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git