2019’un Yeni Trendi; Hayvan Desenleri!

2019’un Yeni Trendi; Hayvan Desenleri!

Yeni bir yılın gelmesiyle birlikte, yeni trendler de kendini göstermeye başladı. Biraz cesaret göstermeye ne dersiniz? Hayvan desenleri ile yeni sezonda güçlü bir duruş sergileyebilir, ilham veren bir tarza bürünebilirsiniz. Tasarımcıların 2019 yılında göz bebeği olarak gördüğü hayvan desenleri sayesinde, hem renkli hem de güçlü görünmeniz işten bile değil!

Leopar, Zebra, Kaplan ve Daha Niceleri İle Tarzını Belirle!

Günümüze kadar maceraperest kadınların ilgi odağı olan hayvan desenleri, 2019 trendlerinin belirlenmesiyle birlikte tüm dünyayı sarıp sarmalamaya başladı. Yılan derisi, zebra, kaplan ve leopar desenlerini birçok tasarımda görmek mümkün. Belki biraz cesaret göstererek, siz de bu tasarımları deneyebilir ve yepyeni bir tarza kavuşabilirsiniz.

Sizi siz yaptığını düşündüğünüz kombinlerinizin arasına bu desenleri içeren bir parça ekleyerek, apayrı bir görüntüye bürünebilirsiniz. Özellikle çanta, külotlu çorap, aksesuarlar ve ayakkabılarda iddiasını ortaya koyacak olan hayvan desenleri etek, ceket, elbise ve pantolonlarla da hayatınızda yer bulabilir. O zaman sıra sizde. Gereken ilk adımı atın ve yeni tarzınızı yaratın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git