2017 Kış Çanta Modelleri

2017 Kış Çanta Modelleri

Kadınların giyimlerinin bütünleyicisi çantalar yazlık kışlık ve mevsimlik versiyonlarıyla sezondan sezona değişiklik gösterir. Hepimizin gardırobunda her sezona dair bir çantamız muhakkak vardır. 2017 kış çanta modelleri çantalarımıza nasıl değişiklikler getirecek şimdi bunlara bakalım.

Kutu Çantalar
Minyatür görünümlü bu şirin çantalarla giyimimizde hem şıklığı yakalayacak hem kullanışlı olmaları yönüyle zevkle taşıyacağız.

Kürk Çantalar
Kürk dokunuşlar dış giyimimizde olduğu gibi çantalrımızda da oluyor. Dokusu yumuşacık olan komple kürk çantalarımızı keyifle kullanacağız.

Postacı Tipi
Uzun askılı postacı tipi çantalar alternatifiniz olabilir. Hele ki bu tarz, sizin tarzınızsa muhakkak bu yıl bir tane çanta dolabınızda bulundurmalısınız.

Sıradışı Çanta Askıları
Çanta askılarımız alışılmışın dışına çıkıp bizi şaşırtıyor. hep boynumuzu süsleyen fularlar bu kış çantalarımızın sap kısmını süslüyor.

Bucket Bag
Bu stil çantalar kova tarzı görünümleriyle işlevsel yönleriyle tercih edilecek çantalar arasında.

Renk ve Desenler
Koyu tonlar tercih edilirken birkaç rengin bir arada kullanıldığı gözlerden kaçmıyor. Her parçada olduğu gibi çantalarda da kadife dokunuşları göreceğiz. Özellikle aplike desenli çantalar iddialı parçalar arasında olacak.

Sırt Çantaları
Her yıl olduğu gibi sırt çantaları kullanım farkı ve kolaylığından ötürü vitrinlerde görünüyor. Bu sezon öncekilerden farkı desenleri oluyor.

Kapitone Çantalar
Yine çantada farklı bir stil olan kapitone çantalarımızla giyimimize hareket gelecek. Tecrübe etmeye değer!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git