2017 Kış Bot Modelleri

2017 Kış Bot Modelleri

Botlar kışın en büyük ihtiyaçları arasında yer alıyor. Dışarıda karda, yağmurda, soğukta ayaklarımızı korumanın tek alternatifleridir. Bu nedenle ayakkabı gardırobumuzda bir kaç çeşit bot bulundurmakta fayda vardır. Zor koşulların yardımcı botların birbirinden farklı çeşiti bulunup 2017 kış bot modelleri konusundan bahsedeceğiz.

Süet ve Kadife Botlar
Hemen hemen her giyim parçamızda kendini gösteren kadife botlarda da trend kumaş olduğunu inkar etmiyor. Komple kadife ayakkabılar ya da kadife dokunuşlu olanları kendini gösteriyor. Bununla birlikte dokusu itibariyle kadifeyi andıran süet botlar da ön planda olacak.

Büyük Tokalı Botlar
Alışılmışın dışında bu stil 2017 kış modasıyla bizlere kendini kabul ettirecek. Ayakkabılarda ya da botlarda oldukça iri, yuvarlak, köşeli ve metal görünümleriyle giyimimize farkı getiriyor.

Çoraplar ve Botlar
Yepyeni bir trend olan bu stil bize oldukça yabancı olsa da bu yıl moda bu. Ayakkabılarımızın ya da botlarımızın içine giydiğimiz çoraplarımızı gösterebileceğiz. Çünkü artık moda bize bu izni verdi.

Botlarda Topuklar ve Renkler
Kalın, kare ve orta boy halleriyle botlarımızın topuk stili oluyor. Camel, kahve renkler öne çıkarken gold ve çiçek detaylar da göze çarpıyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git