2017 Kadın Moda Trendleri

2017 Kadın Moda Trendleri

Moda her geçen gün değişmektedir. Birbirinden farklı tarzlar oraya çıkmaktadır. Kadınların en önemli dertlerinden birisi bugün ne giysem derdidir. Bu nedenle hem şık ve güzel olmak isterler hem de modaya uygun bir görünüm sağlamak isterler. Bir kadın moda deyince en iyi kıyafetini giymek ve tarzını yansıtmak ister. Her geçen yıl değişen modada kadın modası bu yıl ne olacak bir kaç başlıkta incelemekte fayda var.

Parlak Renkler

Kadın modası bu yıl abartıları çokça görecek. Parlak bluzlar parlak renkli pantolonlar oldukça dikkat çeken kadın giyim önerileri içinde yer alacak. Özellikle pullu payetli bluzlar kış modası olmuştu. Yazında bu abartılar devam edecek. Hatta yazın biraz daha avangard bir tarza kayma görülebilir.

Pantolonlar

Eskisi gibi jeanlar yine moda olacak ancak jeandan daha moda olan bir şey varsa o da bol pantolonlardır. Bol pantolonlar parlak renkli bluzlarla ve yine moda olan işlemeli gömleklerle kombin yapılarak giyilecek

Oversize Modası

Erkeksi diye bilenen bol salaş kıyafetler bu yılın modası olacak. Bol işlemeli gömlekler, bol kot pantolonlar, uzun ve asimetrik kesimli tunikler modanın başında yerini alacak. Geçen yılın modası olan pileli etekler bu yılda moda olacak ancak tarzları ve kesimleri biraz daha değişecek.

Oldukça renkli bir moda kadınları bekliyor. Herkesin kendine göre bir şeyler bulabileceği ve kendine yakıştırdığı bu cümbüşlü yılı kaçırmasın. Herkesin tarzına hitap eden özgün bir yıl olacağı aşikâr.

Kaynak: Uplifers.com

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git