2016 Yılı Hamile Pijamaları ve Lohusa Gecelikleri

2016 Yılı Hamile Pijamaları ve Lohusa Gecelikleri

Her anne adayı, her şeyin en güzelini, en iyisini, en şık ve tarz olanını hak ediyor. Söz konusu hamilelik olduğunda, anne adaylarının hak ettiği şeylerden biride, rahatlık oluyor. Kadınların hamilelik süresince rahat günler geçirmesi, moral seviyesinin yüksek olması gerekir. Ayrıca bedensel değişiklikler ve hareket kısıtlamaları olacağı için, pijama ve gecelik gibi evde giyecekleri kıyafetlerinde kullanışlı, doğru kumaş yapısına sahip ve her zaman şık modeller olması gerekiyor.

Her yıl tüm kategorilere gelen moda güncellemeleri, hamile anne adaylarını da unutmuyor. Yeni modeller, yepyeni kumaş ve desenlerde hamile pijama modelleri ve hamileliğin ardından yorucu günleri üzerlerinden atarken giyebilecekleri lohusa gecelik modelleri de, kendi arasında adeta şıklık yarışına girmiş durumunda. Renk yelpazesi ile göz dolduran hamile ve lohusa ürünleri, akıl almaz derecede cezbedici kumaş ve dokularıyla, hamile anne adayları için raflardaki yerlerini alıyor.

Özellikle soft ve pastel renk tonlarının dikkat çektiği hamile pijama ve lohusa gecelik modellerinde, göz alıcı renk tonlarıda mevcut. Her yılın klasiği olan ve bebeğin cinsiyeti ve giysilerinin renkleriyle uyumlu mavi ve pembe renk modasıda, 2016 yılı hamile pijamaları ve lohusa gecelikleri arasındaki popülaritesini korumaya devam ediyor.

Bebek bekleyen ve hassaslaşan anne adaylarının, adeta birer melek olduğu bu döneme yakışacak, eğlenceli hayvan figürü, bebek, çiçek gibi baskılara sahip modellerde yeni sezon modasında kendine yer buluyor. Ayrıca sade, ancak iddialı renk modelleri ile dikkat çeken pijamalar ve geceliklerde, iddiasından ödün vermeyen anne adayları için bu sezonun starları arasında.

Doğru saç bandı modelleri, terlikler ve diğer aksesuarlar ile kombin edebileceğiniz hamile pijama ve lohusa gecelik modellerinde, şifon kumaşları, polar lohusa geceliklerini, kareli kumaşlardan yaratılmış çiçekli ve iddialı hamile pijamalarını, ve bu ürünlere albeni katan muhteşem tül, dantel detaylarını göreceğiz. Ayrıca lohusa geceliklerinde 2016 sezonunda kemer detaylarıda dikkat çekecek gibi görünüyor. Kemer detayı ile hem kendinizi iyi hissedeceğiniz, hem de eşinizin gözlerini sizden alamayacağı harika bir elbise giymiş gibi olacaksınız.

Sezonun modası kumaş ve modellerdeki bir diğer avantaj ise, akla gelen klasik pijama ve gecelik kalıbının dışına çıkılmış olması. Öyle eğlenceli, öyle orjinal fikirler ürünlerin üzerine yansımış ki, gelen misafirlerinizin yanında bile rahatlıkla kullanabileceğiniz elbise tipi pijamalar, günlük giysi formunda gecelikler, hamile anneler için raflarda bekliyor.

Hamilelik süresinde ve ardından hamileliğin verdiği yorgunluğu atacağınız lohusalık döneminde, şık bir anne adayı ve anne olmak sizin elinizde. Muhteşem pijama ve gecelik modelleriyle, günlük hayatınızdaki şıklığınızdan ödün vermeden, stilinizi koruyarak bu süreçleri atlatabilirsiniz. Hem siz kendinizi mutlu ve şık hissederken hem de eşiniz, dostunuz ve çevrenizde de bir star havası yaratabilirsiniz. Çevrenizde, sevdiklerinizin yanında göz alıcı bir güzelliğe sahip olabilir ve evinize gelen arkadaşlarınızın yanında bile şıklığınızdan kaybetmeden, gereken rahatlığınızdan ödün vermeden oturabilirsiniz. Stilinizden ve şıklığınızdan bir şey kaybetmediğinizi fark eden dostlarınız, hiç vakit kaybetmeden bu şıklığın nereden geldiğini öğrenmek isteyeceklerdir.

Her şey bir yana dursun, en önemlisi sizin kendinizi iyi hissedecek olmanız. Doğru kumaş tercihleriyle size vereceği rahatlık. Doğru renk tonları ile, sizi psikolojik olarak rahat hissettirecek, dinlendirici bir hava yaratacak muhteşem modeller. Yeni sezonda anne adaylarının seçim yapması çok zor olacak gibi görünüyor. Ancak hangi model, renk ya da kumaşı seçerlerse seçsinler, yılın en şık annelerinden biri olacakları su götürmez bir gerçek. Hiç vakit kaybetmeyin! Dolabınızda şık ve rahat hamilelik ve lohusalık dönemi geçirmek için, birkaç parça muhteşem ürüne yer açın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git