2015 yılının moda renkleri

2015 yılının moda renkleri

Bu yıl hangi renk moda?” diye merak eden hanımlar! Moda haftalarının 2014-2015, sonbahar ve kış sezonuna ait defilelerinde gözlemlediğimiz, modacıların ortak paydada buluştuğu renkleri sizlerle paylaşacağız.

Hemen her defilede rastladığımız gri tonları, metal aksesuarlarla yılın modasını oluşturmaktadır. Soyutlanmış desenler, kahverengi ve siyahın harmanı, neon renkler ve sarı renk kıyafetler fütüristik bir yaklaşım olarak koleksiyonlarda yer alıyor.

Pek çok sayıda moda evi lacivert renk kıyafetlere ağırlık vermiş durumda. Lacivert ve siyah kombinasyonları, mavinin çeşitli tonlarında aksesuarlar ve kıyafetler bu yıl trend olacak.

Siyah ve beyaz rengin bir arada kullanıldığı, yenilikçi yorumlara sahip yeni kıyafetler, ünlü markaların koleksiyonlarında geniş yer tutacak. Siyah ve beyaz çizgili elbiseler de sezonun iddialı parçaları arasında yerini alacak.

Siyah renk ile birlikte kullanılan altın rengi desenler, 2015 modasında farklı bir yer edinecek. Uzun elbiselerde altın sarısı ve siyah rengin harmanı, metal aksesuarlarla hanımlara modern bir hava katacak.

2015 sezonunun nefes kesici koleksiyonlarında kırmızı ve tonları gerçekten çok iddialı tasarımlarla buluşmuş. Kırmızı renk elbiseler, bu yıl gösterişi seven bayanlar için vitrinlerde yerini alacak.

Leylak ve orkide tonları, geçtiğimiz aylarda düzenlenen defilelerde en etkileyici ve akılda kalıcı renklerdi. Gizem, zarafet ve cazibeyi bir arada sunan bu tonlar, bayanlara kendine güvenen, güçlü ve ideal kadın imajı sunuyor. 2014-2015 sezonunda kesinlikle bu çarpıcı renk tonlarında kıyafetlere gardırobunuzda yer açmalısınız.

Turuncu renk kıyafetler, sezonun bir diğer öne çıkan trendleri olacak. Turuncu ve tonları her ne kadar çoğu bayan tarafından tercih edilmese de, bu rengin verdiği enerji yeni kıyafet tasarımlarında dikkatinizi çekecektir.

Kış aylarında kahverengi ve bej tonlarında pantolon, çantalar, bluzler ve aksesuarların moda olması bekleniyor. Dökümlü bluzlerde ve elbiselerde kahverengi tonlarıyla sıkça karşılaşacağız.

Son olarak, yeşil renk ve tonlarında kıyafetler bahar aylarına damgasını vuracak. Özellikle, asker yeşili elbiseler ve pantolonlar markaların kış koleksiyonlarında geniş yer edinecek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git