2015 Kış Moda Önerileri

2015 Kış Moda Önerileri

Hepimiz biliyoruz moda genellikle kendini tekrar eder ve geçmişten gelir ama geleceğe yöneliktir. Mağazalarda yavaş yavaş kış sezonunu açmaya başladı yeni yeni ürünler vitrinleri süslüyor. Son iki yıldır moda olan boyfriend kıyafetler bu sezonda trend olacak ve gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları olmaya devam edecek. Daha önceleri ceketlerde, gömleklerde görmeye alışık olduğumuz bu trend yaz aylarında boyfriend pantolon modası ile bayanların vazgeçilmezi oldu.Kış aylarında ise paltolarda tek cepli ve büyük iki cep şeklinde karşımıza çıkıyor.Özellikle moda dünyasında söz sahibi olan ve moda akışını belirleyen ünlü tasarımcılar ve firmalar çok farklı tasarım boyfriend  paltolarla karşımıza çıkıyor

Daha önceleri kış aylarında çok fazla tercih edilmeyen renk olarak beyaz bilinirken bu yıl kış sezonunda baştan aşağı beyaz renge bürünmekten korkmayın. Çünkü bu sezonda beyaz renk çok trend olacağa benziyor. Bu yıl yapılan defilelerde özellikle Marc Jacobs, Versace, Roberto Cavalli, Lanvin, Valentino, Tom Ford gibi markalarda kürkler tercih edilmekte. Elbette ki gerçek bir kürk yerine yapay kullanmak koşuluyla giyebilirsiniz.

Bu sezon İskoç akımıyla karışmış olarak  punk akımını da sık sık görebilirsiniz. Daha asi, sert bir görünümü olan bu akımı çivileri ve zımbaları büyük zincirlerle destekleyebilir ya da o kadarı çok fazla olur derseniz yalnızca iskoç akımıyla yetinip lise yıllarına geri dönebilirsiniz.İskoç erkeklerinin giydiği etek olarak bilinen bu etek ‘Kilt’ten esinlenerek hazırlanmış olup  koleksiyon New York’ta meraklılarının beğenisine sunuldu. Chanel, Jeremy Scott, Versace gibi birçok dünyaca ünlü markada defilelerinde bu akıma öncülük ettiler.Bu kış bayanlarda da oldukça beğeni ile kullanılacağa benziyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git