2015 Dekolteli Gelinlik Modelleri

Yaz gelini adayları, gelinlik modelleri arayışına çoktan başladılar bile. Bu yazın en favori gelinlikleri arasında, dekolteli gelinliklerin ayrı ve güzel yeri var. Çünkü güzel ve alımlı dekolteli gelinlik modelleri, pek çok tasarımcının ellerinde hayat buluyor. Düğünün yapılacağı mekan ve konseptte, gelinlik seçimlerini etkileyen önemli bir etkendir.

Sırt dekolteli olan gelinlikler, balık gelinlik modellerinde farklı ve ayrı bir tarz yaratır. Bu modelle ise zarafetin doruklarına çıkabilirsiniz. Özelikle Fransız dantelinin şıklığıyla bütünleşen gelinliklerde, asalet ve zarafet adeta yarışıyor. Eğer ince ve uzun bir yapıya sahipseniz, düzgün bir vücut hatlarınız da varsa, bu modeli giymekten asla çekinmemelisiniz. Böylelikle sizi olduğunuzdan uzun gösterecek ve daha zarif gözükmenizi sağlayacaktır.

Sırt dekolteli gelinliklerde, dekoltenin görünebilmesi de muhakkak için kısa duvaklar tercih edilmelidir. Dantelli ve pullu işlemeli duvaklarla gelinliğinizi tamamlayabilir, tüm gece boyunca göz kamaştırabilirsiniz.

Bu yaz dekolteli ve kabarık gelinliklerde, uzun duvaklar da moda olacaktır. Duvağınız yerde süründükçe sizde zarifliğinizle herkesi büyüleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git